fbpx
Kārļa Ulmaņa gatve 125b +371 67 004 000

Garantija un palīdzība ceļā

PALĪDZĪBA CEĻĀ EURO ASSISTANCE 24

KĀ RĪKOTIES, JA JUMS IR NEPIECIEŠAMA PALĪDZĪBA CEĻĀ?

Nekavējoties sazinieties ar Lexus Euro Assistance 24:

LATVIJĀ: +371 8000 44 88

ĀRZEMĒS: +371 678 19 710

Katru jaunu dienu mēs gaidām jaunus iespaidus, patīkamas atmiņas un pilnīgi noteikti tikai pozitīvas emocijas. Taču diemžēl, pienāk dienas, kuras nebūt neatbilst mūsu cerībām un pat nereti sarūgtina mūs. Kā piemēram, salūzt mašīna vai pat iekļūstam ceļa satiksmes negadījumā, pat braucot ar jaunu Lexus. Lai tas viss radītu Jums pēc iespējas mazāk rūpju, Lexus ir izstrādājis tehniskās palīdzības programmu ceļā programma Lexus Euro Assistance 24.

Lexus Euro Assistance 24 nozīmē, ka jebkurai automašīnai, kurai spēkā Lexus rūpnīcas garantija, tiek nodrošināta bezmaksas tehniskā palīdzība uz ceļa Eiropas teritorijā, lai Jums vienmēr būtu iespēja turpināt ceļu. Lexus palīdzēs visdažādākos gadījumos – pārsprāgs riepa, radīsies kāda tehniska kļūme, notiks avārija vai radīsies kāda cita problēma, kuru ikdienišķā un parastā situācija neļautu Jums turpināt ceļu. Lexus darīs visu iespējamo, lai Jūsu ceļojums varētu turpināties arī daudzās citās situācijās. Vēlam Jums tūkstošiem laimīgu kilometru ar Lexus!

PAPILDUS GARANTIJA - EXTRACARE

JŪSU LEXUS GARANTIJA TUVOJAS BEIGĀM?

Tagad Jūs variet pagarināt sava Lexus garantiju līdz pat 5 gadiem, iegādājoties Lexus Extracare pagarināto garantiju uz 1 vai 2 gadiem. Lexus Extracare garantija pieejama automašīnām, kurām spēkā rūpnīcas garantija – automašīna ir jaunāka par 3 gadiem ar nobraukumu mazāku par 100 000 km.

KO PIEDĀVĀ EXTRACARE GARANTIJA?

Extracare garantija Jums sniedz drošības sajūtu, kas līdzvērtīga Lexus rūpnīcas garantijai, kas tiek nodrošināta, iegādājoties jaunu automašīnu. Lūdzu ievērojiet, ka Lexus Extracare garantijas noteikumi nedaudz atšķiras no Lexus rūpnīcas garantijas noteikumiem. Lexus piedāvā Extracare garantijas programmu, jo ir pārliecināta par to, ka Lexus automašīnas ir vienas no visuzticamākajām automobiļu nozarē.

KO IETVER EXTRACARE GARANTIJA?

Garantija ietver mehāniskus vai elektriskus bojājumus, kas saistīti ar ražošanas vai montāžas defektu, ievērojot pareizu automašīnas ekspluatāciju. Tāpat kā jaunas automašīnas rūpnīcas garantijas periodā, arī Lexus Extracare garantija neietver rezerves daļas un izdevumus, kas saistīti ar automašīnas regulārajām tehniskajām apkopēm, ikdienas ekspluatāciju, nolietojumu un nobraukumu. Savukārt, Jums jānodrošina, ka automašīna tiek un tiks apkopta saskaņā ar ražotāja apkopes prasībām.

EXTRACARE GARANTIJAS PRIEKŠROCĪBAS

1 vai 2 gadu garantija, kas Jūs pasargās no izmaksām neparedzētu tehnisku problēmu rezultātā. Garantija bez nobraukuma ierobežojuma, kas nozīmē, ka garantijas periodā varat veikt cik kilometrus vien vēlaties.

TEHNISKĀ PALĪDZĪBA CEĻĀ

Lexus Euro Assistance 24 tehniskā palīdzība uz ceļa 24h diennaktī sniegs papildus drošību, kas tiks nodrošināta gadījumos, kad noteiktu apstākļu dēļ ar automašīnu nevarēsiet turpināt ceļu. Uzzināt vairāk par Lexus Euro Assistance šeit. Gadījumā, ja Jūs pārdosiet automobili, papildu garantija pāriet nākošajam īpašniekam.

JA TIKS KONSTATĒTS GARANTIJAS GADĪJUMS

Jūs varat būt pārliecināti, ka darbus veiks tikai savas nozares labākie speciālisti. Garantijas remontdarbos tiek izmantotas tikai Lexus oriģinālās rezerves daļas.

KĀ IEGĀDĀTIES?

Pagarināt sava auto garantiju Jūs variet pie LEXUS Riga Airport servisa pieņēmējiem, tel. 67004000.

CENAS

Modelis 1 gads 2 gadi
CT 200h 395 EUR* 559 EUR*
IS220D, IS250, IS300H, IS200T, NX300H, NX200T 495 EUR* 659 EUR*
GS250, GS300, GS200T, GS350AWD, GS430, GS450H, RX300, RX200T, RX350, RX400H, RX450H 635 EUR* 859 EUR*
GSF, LS460, LS600HL, RCF, RC200T, RC300H un citi Lexus modeļi 695 EUR* 959 EUR*

* cenas ir norādītas ar pvn

RŪPNĪCAS GARANTIJA

Radot Lexus automobiļus, galvenais mērķis ir sniegt auto braucējiem vairāk par pārvietošanos, piešķirot dinamiku un aizrautību Lexus modeļiem. Lexus visaugstāk vērtē klientu uzticību, tādēļ Lexus mērķis ir radīt automašīnas, kas vienmēr atbilstu visaugstākajām prasībām un apmierinātu Jūsu vajadzības. Lexus rūpnīcas garantija apstiprina Lexus modeļu lielisko kvalitāti. Mūsu izpratne ir šāda: veltot pūles pilnībā ērtas un drošu Lexus automobiļu izveidei, ievērojot kvalitātes prasības, nodrošinām pilnīgu klientu apmierinātību.

VISPĀRĒJĀ

Lexus garantijas attiecas uz pilnīgi visiem ražošanas vai montāžas defektiem, kuri tiek konstatēti normālas lietošanas apstākļos. Lexus rūpnīcas garantija ir spēkā 3 gadus vai 100 000 km (atkarībā no tā, kurš periods beidzas pirmais), un pirmajā gadā bez nobraukuma ierobežojuma. Bojājuma gadījumā, kura rezultātā Jūsu Lexus nav lietojums, tiek segtas arī izmaksas par tā nogādāšanu uz tuvāko Lexus autosalonu (ar nosacījumu, ka konkrētais defekts ir definēts kā defekts, ko sedz garantija).

VIRSMAS RŪSĒŠANA UN KRĀSOJUMS

Tiek dota 3 gadu garantija pret materiālu defektu vai ražošanas brāķa izraisītu virsmas rūsēšanu un krāsojuma defektiem jebkurā no krāsotajiem virsbūves paneļiem. Nobraukums šajā gadījumā netiek ņemts vērā.

IZRŪSĒŠANA

Tiek dota 12 gadu garantija pret virsbūves izrūsēšanu (t.i., caurumi virsbūvē virzienā no iekšpuses uz ārpusi), kuras cēlonis ir materiālu defekti vai brāķis ražošanā. Arī šajā gadījumā nobraukums netiek ņemts vērā. “Virsbūve” nozīmē jebkura oriģinālo Lexus metāla lokšņu virsbūves paneli, ieskaitot dzinēja pārsegu, bagāžnieka vāku un grīdas paneli. Virsbūvei nav pieskaitāmi tai piestiprinātie elementi (moldingi, buferi un eņģes).

HIBRĪDA GARANTIJA (TIKAI RX 400H, GS 450H UN LS 600H)

Garantija sedz jebkuru defektu, kas ir izskaidrojams ar ražotāja vai montāžas vainu 5 gadu vai 100 000 km parastas lietošanas, atkarībā no tā, kurš pienāk pirmais, bet bez noskrējiena ierobežojuma pirmajā gadā šādām Hibrīda sastāvdaļām: – hibrīda automašīnas akumulators, – hibrīda automašīnas akumulatora elektriskās kontroles vienība, – hibrīda automašīnas centrālās elektriskās kontroles vienība, – hibrīda automašīnas invertētājs un konvertētājs.

KAS IR GARANTIJAS DEVĒJS?

Jūsu Lexus ir izgatavota atbilstoši visaugstākajiem standartiem, un pirms piegādes tā ir rūpīgi pārbaudīta. To garantē TOYOTA MOTOR EUROPE S.A./N.V., Bourgetlaan 60, 1140 Brussels, Belgium. Garantija ir spēkā šādās valstīs: Andora, Austrija, Beļģija, Čehija, Dānija, Francija, Vācija, Gibraltāra, Grieķija, Igaunija, Islande, Itālija, Īrija, Kipra, Latvija, Lielbritānija, Lietuva, Lihtenšteina, Luksemburga, Malta, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Portugāle, Slovākija, Somija, Spānija, Šveice, Ungārija un Zviedrija.

KAD SĀKAS GARANTIJA?

Par garantijas laika sākuma uzskatāms brīdis, kad automašīna tiek reģistrēta uz tās personas vārda, kura to pirmā iegādājusies mazumtirdzniecībā.

VAI PAR ATBILSTOŠI GARANTIJAS NOTEIKUMIEM VEIKTAJIEM LEXUS REMONTIEM IR JĀMAKSĀ?

Nē. Visus atbilstoši šiem garantijas noteikumiem veiktos remontus Lexus dīleris veic bez maksas par detaļām vai darbu. Lexus var izlemt labot vai nomainīt detaļas.

KĀDI IR GARANTIJAS NOSACĪJUMI?

– Jūs atbildat par automašīnas uzturēšanu atbilstoši izgatavotāja specifikācijai un norādījumiem, ar kuriem varat iepazīties lietošanas instrukcijā. To neievērojot, var tikt anulēta garantija attiecībā uz elementiem, kuri ir saistīti ar tehnisko apkopi,
– Jums ir jābūt apliecinājumiem par attiecīgo tehniskās apkopes darbu veikšanu,
– Konstatējot bojājumu, uz kuru ir attiecināma garantija, Jums sava automašīna, cik drīz vien iespējams, jānogādā Lexus dīlerim. Tas nepieciešams tādēļ, lai novērstu bojājuma tālāku attīstību, kā rezultātā varētu būt nepieciešami daudz nopietnāki remontdarbi, nekā tas sākotnēji būtu nepieciešams.

KAS NOTIEK, JA ES PĀRDODU SAVU LEXUS?

Garantija bez maksas pāriet pie nākamajiem īpašniekiem.

VAI GARANTIJA IETEKMĒ MANAS JURIDISKĀS TIESĪBAS?

Nē, garantija neietekmē Jūsu juridiskās tiesības, kuras ir noteiktas valsts likumos par plaša patēriņa preču pārdošanu.

UZ KO NEATTIECAS LEXUS GARANTIJA?

 • Parastā nolietošanās
 • Normāli trokšņi, vibrācija, nolietošanās un pasliktināšanās (krāsas maiņa, izbalēšana, deformācija vai spīduma zudums).
 • Tehniskās apkopes izdevumi
 • Parastie tehniskās apkopes pakalpojumi: dzinēja regulēšana, šķidruma un filtru maiņa, eļļošana, tīrīšana un pulēšana, aizdedzes sveču, spuldžu un drošinātāju maiņa, kā arī nolietotu logu tīrītāju gumiju, bremžu uzliku/ berzes uzliku un sajūga uzliku maiņa. Ja šie pakalpojumi nepieciešami kā garantijas remonta daļa, garantija uz tiem ir spēkā.
 • Lexus ar mainītu kopējā nobraukuma rādītāju
 • Tādu Lexus bojājumi, kam ir mainīts kopējā nobraukuma rādījums, kā rezultātā nav iespējams skaidri noteikt automašīnas kopējo nobraukumu.
 • Utilizācijas izejvielas vai neatjaunojama automašīna
 • Jebkura Lexus, kura saskaņā ar finanšu iestādes vai apdrošinātāja lēmumu jebkad atzīta par “utilizācijas izejvielu” vai tamlīdzīgi vai arī kura jebkad ir atzīta par “neatjaunojamu” vai tamlīdzīgi (piemēram, kad tiek apmaksāta pretenzija, nevis veiktais remonts, jo remonta izmaksas pārsniedz automašīnas vērtību naudā).

IZRIETOŠI ZAUDĒJUMI

Ar automašīnas bojājumiem saistītie vai izrietošie zaudējumi. Šādiem zaudējumiem pieskaitāms sekojošais (taču ir iespējami vēl citi apstākļi): neērtības, transportēšanas, tālruņa sarunu un uzturēšanās izmaksas, personīgās vai uzņēmuma mantas bojāeja, samaksas vai ieņēmumu zaudēšana. Bojājumi vai darbības traucējumi, kuru tiešais vai netiešais cēlonis ir jebkurš no šiem ārējiem faktoriem:

 • ugunsnelaime, autoavārija vai zādzība;
 • nepareiza ekspluatācija vai nevērība;
 • nepareiza lietošana (piem., braukšana sacīkstēs vai pārslogošana);
 • remonts, kuru nav veicis oficiālais Lexus dīleris;
 • uzstādītas detaļas, kuras nav oriģinālās Lexus detaļas;
 • izmaiņas vai bojājumi, ieskaitot uzstādītu papildu aprīkojumu, kas nav oriģinālais Lexus papildu aprīkojums;
 • pareizas tehniskās apkopes trūkums, ieskaitot lietošanas instrukcijā neminētu šķidrumu lietošanu;
 • gaisā esošās ķimikālijas, koku sula, uz ceļa esoši gruži (ieskaitot šķembas), metāla putekļi, sāls, krusas, plūdi, vētra, putnu izkārnījumi, zibens un citi vides apstākļi, karadarbība;
 • ūdens piesārņojums.

ORIĢINĀLĀS LEXUS REZERVES DAĻAS

Tehniskajām apkopēm un remontam stingri ieteicams lietot tikai oriģinālās rezerves daļas. Var izmantot arī citas atbilstošas kvalitātes rezerves daļas. Oriģinālās Lexus rezerves daļas tiek ražotas atbilstoši visaugstākajām kvalitātes un ekspluatācijas prasībām un pilnībā atbilst visām tehniskajām prasībām, kuras ir izvirzītas attiecībā uz Jūsu Lexus. Tas pats attiecas arī uz eļļu un citiem šķidrumiem. Jums ir jāzina, ka atbilstoši Lexus specifikācijai tiek lietotas pareizās ķimikālijas. Šī uzmanības pievēršana kvalitātei ir acīmredzama tad, kad braucat ar savu Lexus pirmo reizi un visas turpmākās reizes.

Oriģinālās Lexus rezerves daļas – labākais labākajam!

Dodoties pie LEXUS Riga Airport Jūs varat būt pārliecināts (–ta), ka Jūsu Lexus saņem visu pašu labāko. LEXUS Riga Airport garantijas remonta laikā vienmēr tiek lietotas tikai oriģinālās Lexus rezerves daļas, turklāt mēs sekojam līdzi tam, lai šīs detaļas pastāvīgi būtu pietiekamā daudzumā, lai nodrošinātu to pieejamību nepieciešamības gadījumā.