fbpx
Kārļa Ulmaņa gatve 125b +371 67 004 000

PIETEIKTIES SERVISAM


Plānotie darbi/pakalpojumi Tehniskā apkope Riepu maiņa Virsbūves remonts Serviss ceļojuma laikā Citi darbi Vai piedāvāt Jums nomas automobili servisa laikā par īpašu cenu?
Ar Privātuma politiku iepazinos

PIETEIKTIES testa braucienamAr Privātuma politiku iepazinos

Nosūtīt ziņojumuAr Privātuma politiku iepazinos

Auto maiņa

AUTO KĀ PIRMĀ IEMAKSA

1.VĒRTĒŠANA

Lai pieņemtu Jūsu automobili kā pirmo iemaksu, vispirms mums ir jāveic Jūsu automobiļa vērtēšana.Jūsu automobiļa aptuveno vērtējumu mēs pateiksim Jums dažu minūšu laikā, ne vēlāk, kā Jūs izdzersiet tasi mūsu gardās kafijas, bet, lai apstiprinātu precīzu cenu, organizēsim automobiļa diagnostiku mūsu servisā, ko pēc iespējas piedāvāsim veikt uzreiz vai arī vienosimies par Jums ētrāku apmeklējuma laiku.
Mēs esam izstrādājuši vērtēšanas sistēmu, lai Jums piedāvātu labāko iespējamo cenu, attiecīgi tirgum. Sākotnējā vērtējumā vērā tiek ņemti sekojoši parametri: izlaiduma gads, nobraukums, komplektācija, transmisija, degvielas tips un vizuālais stāvoklis.
2. DIAGNOTISKA

Ja diagnostikas laikā tiks atklāti kādi defekti, kas ietekmēs cenu, rediģēsim piedāvājumu un nosūtīsim Jums to apstiprināšanai.
3. MAIŅA

Pēc mūsu piedāvājuma apstiprināšanas, vienosimies par laiku, kad variet nodot mums automobili. Jūsu automobiļa cena tiks atskaitīta no rēķina par jauno automobili.
Zvaniet mums, lai uzzinātu vairāk, 67004000

KOMISIJAS TIRDZNIECĪBA

AUTOMOBIĻU PĀRDOŠANA IR MŪSU BIZNESS. UZTICIET TO MUMS!

LEXUS KOMISIJAS TIRDZNIECĪBĀ MĒS PIEDĀVĀJAM TIKAI LABĀKO!

  • informācijas un fotogrāfiju ievietošanu WESS Auto Grupas uzņēmumu mājas lapā, vietējos un ārzemju specializētajos auto tirdzniecības interneta portālos
  • automobiļa vizuālā un tehniskā stāvokļa profesionālu novērtējumu
  • konsultācijas par automobiļa pārdošanas iespējām
  • konsultācijas par cita automobiļa iegādes iespējām, līzinga un apdrošināšanas pakalpojumiem
  • konsultācijas par automobiļa tehnisko stāvokli pie Lexus servisa speciālistiem
  • tikai 3.50 Eur stāvvietas maksa par dienu gadījumā, ja izlemsiet pārtraukt komisijas tirdzniecības līgumu pirms automobiļa pārdošanas un līgums noslēgts ne mazāk kā uz vienu mēnesi
  • komisijas maksa 600,00 EUR, ja automobiļa vērtība pārdošanas gadījumā ir līdz 10 000,00 EUR
  • komisijas maksa 6% no automobiļa vērtības, ja automobiļa cena pārdošanas gadījumā ir virs 10 000,00 EUR
  • Jūsu automobilis tiks novietots LEXUS Riga Airport autosalona mazlietoto automobiļa stāvvietā, garantējot pareizo mērķauditoriju – Lexus pircējus

IZVĒLOTIES LEXUS RIGA AIRPORT, JŪS IZVĒLATIES LABĀKO LEXUS TIRGOTĀJU LATVIJĀ!

Zvaniet mums, lai uzzinātu vairāk – t. 67004000

ATPIRKŠANA

Ja nepieciešams ātri realizēt savu esošo automobli, tad piedāvājam to atpirkt. Lai mēs atpirktu jūsu auto, vispirms mums tas ir jānovērtē un jāpārbauda. Vienosimies par cenu un jau tajā pašā dienā auto atpirksim. Prasības automobilim: veikta diagnostika vienā no WESS Motors autoservisiem.

ON-LINE PIETEIKUMS

Pieteikties uz tehnisko apkopiAr Privātuma politiku iepazinos

nosūtīt pieteikumu