fbpx
Kārļa Ulmaņa gatve 125b +371 67 004 000

WESS AUTO GRUPA

WESS AUTO GRUPA

Viens no lielākajiem autonozares uzņēmumu tīkliem Latvijā. Autorizētais Toyota, Lexus un Honda dīleris, kā arī autorizētais BMW serviss. Jau daudzus gadus Latvijas tirgū attīsta aizvien jaunus un inovatīvus pakalpojumus, lai nodrošinātu klientiem vairāk prieka pie auto stūres. Šodien WESS Auto Grupā ietilpst 5 uzņēmumi, kas izvietoti 4 autocentros un nodarbojas ar jaunu un mazlietotu automobiļu tirdzniecību, auto nomu, pilnu autoservisa pakalpojumu sniegšanu, auto daļu tirdzniecību un apdrošināšanas pārdošanu. Kopā uzņēmumos nodarbināti 260 darbinieki.

AS WESS

Oficiālais Toyota, Lexus un Honda pārstāvis Latvijā. Šobrīd pārstāv Toyota, Lexus un Honda autosalonu tīklu Latvijā ar zīmolu WESS Auto Grupa. WESS Motors Toyota autosaloni atrodas abās Rīgas pusēs – Rīgas-Siguldas šosejā 2 un Kārļa Ulmaņa gatvē 125, Mārupē, savukārt, ekskluzīvais Lexus autosalons atrodas Kārļa Ulmaņa gatvē 125b, Mārupē. Autosalonu pamatdarbība ir jaunu Toyota, Lexus un Honda automobiļu tirdzniecība un pilnvērtīga autoservisa pakalpojumu sniegšana, kā arī mazlietotu automobiļu tirdzniecība, piedāvājot saviem klientiem visaugstākā līmeņa apkalpošanu. LEXUS Riga Airport autosalons ir viens no WESS Auto Grupas autosalonu tīkliem Latvijā. AS WESS bija pirmais dīleris Latvijā, kas ieguva Lexus dīlera tiesības. Tas notika 2001. gadā, kad Lexus tirdzniecība un apkalpošana notika WESS Motors autosalonā Kārļa Ulmaņa gatvē 125, Mārupē, Lexus automomobiļu tirdzniecības zonā. Turpinot attīstīties, 2007. gadā tika atvērts ekskluzīvais Lexus autosalons Latvijā – LEXUS RĪGA WESS, Kārļa Ulmaņa gatvē 125b.

HRONIKA

1991/1992 – AS WESS UN IEGŪTAS TOYOTA DĪLERTIESĪBAS

Pirmais WESS Auto Grupas uzņēmums, WESS, tika dibināts 1991. gadā, bet jau 1992. gadā, sekojot augsti izvirzītiem mērķiem, WESS ieguva viena no vadošo auto nozares pasaules zīmola Toyota dīlertiesības.

1994 – PIRMAIS TOYOTA AUTOSALONS LATVIJĀ

WESS Motors pirmais, pēc augstajiem Toyota standartiem būvētais, Toyota autosalons Latvijā tika atklāts 1994. gadā un atradās Brīvības ielā 239.

2001 – JAUNS TOYOTA AUTOSALONS – LIELĀKAIS AUSTRUMEIROPĀ

Uzņēmumam attīstoties un novērtējot automobiļu tirgus attīstību nākotnē, 2001. gadā tika atklāts Austrumeiropā lielākais Toyota autosalons – WESS Motors Kārļa Ulmaņa gatvē 125. Līdz ar jaunā autosalona atkāšanu, darbību beidza autosalons Brīvības ielās 239.

2001 – IEGŪTAS LEXUS DĪLERTIESĪBAS

Izvirzot jaunus mērķus, 2001. gadā WESS iegūst Lexus dīlertiesības. WESS Motors autosalonā Kārļa Ulmaņa gatvē 125 pēc augstākajiem Lexus standartiem tiek izbūvēta Lexus automomobiļu tirdzniecības zona un uzsākta premium automobiļu Lexus tirdzniecība Latvijā.

2007 – VIENĪGAIS, EKSKLUZĪVAIS LEXUS AUTOSALONS LATVIJĀ – LEXUS RĪGA WESS

Sekojot līdzi un attīstot augstos Lexus standartus, tiek atklāts pirmais ekskluzīvais Lexus autosalons Ziemeļeiropā LEXUS Riga Wess, kas atrodas līdzās WESS Motors Toyota autosalonam Kārļa Ulmaņa gatvē 125b.

2007 – BMW AUTOSALONS WESS SELECT

Paplašinot pārstāvēto automobiļu zīmolus, tiek iegūtas BMW dīlertiesības un atvērts WESS Select BMW autosalons, kas atrodas līdzās Toyota atuosalonam Kārļa Ulmaņa gatvē 123. Līdz ar BMW autosalona atklāšanu, WESS izveidoja Toyota, Lexus un BMW autosalonus vienā vietā uz  vienas no galvenajām Latvijas maģistrālēm – Jūrmalas šosejas.

2008 –  OTRS WESS MOTORS TOYOTA AUTOCENTRS BERĢOS

Rūpējoties par Toyota automobiļu īpašnieku ērtībām, 2008. gada martā tiek atklāts otrs WESS Motors Toyota autosalons Berģos, Rīgas-Siguldas šosejā 2. Līdz ar WESS Motors Toyota Berģi autosalona atklāšanu, WESS Motors paplašināja Toyota autosalonu tīklu, nodrošinot ērtu Toyota autosalona apmeklējuma izvēli.

2009 –  HONDA AUTORIZĒTĀ SERVISA TIESĪBAS, ATVĒRTS SAN MOTORS AUTOSERVISS BERĢOS

Paplašinot piedāvāto pakalpojumu klāstu, WESS iegūst oficiālā Honda servisa tiesības un 2009. gada jūlijā tiek atklāts SAN Motors Honda serviss WESS Motors Berģi autosalonā, Rīgas-Siguldas šosejā 2.

2009 – AUTODAĻU EVEIKALS EPARTS

Novērtējot tirgus attīsībtas tendences un pastāvīgi meklējot veidus, kā piedāvāt saviem klientiem vairāk, 2009. gadā tiek atklāts lielākais autodaļu e-veikals Latvijā www.eparts.lv2009 – pilna servisa apdrošināšanas portāls vissok

Rūpējoties par klientiem, visos WESS uzņēmumos kopš to atklāšanas tiek piedāvāti apdrošināšanas pakalpojumi no lielākajām Latvijas apdrošināšanas kompānijām, bet ar mērķi padarīt klientiem apdrošināšanas iegādi vēl ērtāku, 2009. gada decembrī tiek atvērts vienīgais pilna servisa apdrošināšanas portāls www.vissOk.lv – ar Tevi viss būs OK, ja būsi apdrošināts!

2013 – ISO 14001 SERTIFIKĀTS

Izpildot augstos standartu prasības biznesa un ražošanas procesu menedžmentā AS iegūst ISO 14001 sertifikātu, kas ir viens no starptautisko standartu sērijas, kas piemērojama jebkurai organizācijai, jebkurā pasaules malā un attiecas uz vides pārvaldības sistēmu. Balstoties uz Plāno-Dari-Pārbaudi-Darbojies ciklu, ISO 14001 tiek likts uzsvars uz ļoti svarīgām prasībām – identificēt, vadīt un veikt vides aspektu monitoringu jebkurā organizācijā, kā arī norādīt, kā pārvaldīt un uzlabot visu sistēmu.

2013 – WESS SELECT TURPINA DARBOTIES KĀ BMW OFICĀLAIS SERVISS

2013. gada oktobrī WESS Select pārtrauc jaunu BMW automobiļu tirdzniecību, turpinot darbu kā officālais BMW serviss. WESS Select autosalona telpās tiek sākta premium mazlietotu automobiļu tirdziecība.

2014 – MAZLIETOTU AUTOMOBIĻU INTERNETA PORTĀLS WWW.ECARS.LV

Akcentējot mazlietoto automobiļu biznesu, tiek radīts WESS Auto Grupas piedāvāto mazlietotu auto katalogs internetā – portāls www.ecars.lv