Kārļa Ulmaņa gatve 125b +371 67 004 000

PIETEIKTIES SERVISAM


Plānotie darbi/pakalpojumi Tehniskā apkope Riepu maiņa Virsbūves remonts Serviss ceļojuma laikā Citi darbi Vai piedāvāt Jums nomas automobili servisa laikā par īpašu cenu?
Ar Privātuma politiku iepazinos

PIETEIKTIES testa braucienamAr Privātuma politiku iepazinos

Nosūtīt ziņojumuAr Privātuma politiku iepazinos

Rezerves daļas un aksesuāri

AKSESUĀRI UN PAPILDAPRĪKOJUMS

LEXUS AKSESUĀRU KATALOGI

CT

IS

RC

GS

NX

RX

LS

Rūpīgi izraudzītais Lexus aksesuāru klāsts ļaus personalizēt Jūsu Lexus un piešķirt tam Jūsu dzīvestilam atbilstošu individualitāti. Sākot no virsbūves dizaina papildinošām detaļām līdz bagāžas nodalījuma aksesuāriem. Visaugstākā līmeņa tehnoloģijas ar elegances pieskārienu – jebkurš Lexus modelis var tikt individuāli personalizēts pēc Jūsu vēlmēm.

Katru aksesuāru ir rūpīgi izstrādājuši Lexus inženieri, lai tas būtu ideāli piemērots Lexus modeļiem nodrošinot visaugstākā līmeņa kvalitāti un uzticamību, savukārt augstākā līmeņa uzstādīšanu nodrošināts mūsu Lexus speciālisti.

ORIĢINĀLĀS LEXUS REZERVES DAĻAS

Uzticot rūpes par savu LEXUS Riga Airport autoservisam, mēs garantējam, ka tehniskajā apkopē vai remontā izmantosim Lexus oriģinālās rezerves daļas. Oriģinālās Lexus rezerves daļas, ko servisa laikā uzstādīs augsti kvalificēti Lexus mehāniķi, kas sertificēti atbilstoši darbam ar Lexus automobiļiem, ir konstruētas pēc augstākajiem Lexus kvalitātes standartiem un paredzētas perfektai saderībai ar Jūsu automobili. PIEGĀDE TAJĀ PAŠĀ DIENĀ
Lai sniegtu Jums ātru apkalpošanu, mēs nodrošinām, ka populārākās servisa darbiem izmantotās rezerves daļas atrodas uz vietas mūsu noliktavā. Ja Jūsu Lexus remontam būs nepieciešamas rezerves daļas, kas nav uz vietas, mūsu procedūra nodrošina, ka tās tiek pasūtītas nekavējoties, lai pēc iespējas ātrāk uzsāktu Jūsu automašīnas remontu, un Jūs pēc iespējas ātrāk varētu turpināt ceļu.

RIEPAS

Kādēļ izvēlēties riepas pie oficiālā Lexus pārstāvja? Jo tikai mēs rekomendēsim riepas, kas vislabāk piemērotas tieši Jūsu Lexus. Pareiza riepu izvēle Jūsu automobilimi ir svarīgs lēmums, jo tieši šis lēmums vislielākā mērā ietekmēs Jūsu drošību un izjūtas braukšanas laikā. Tieši automašīnas riepas nodrošina Jūsu automašīnas veiksmīgu pārvietošanos ikdienas un brīvdienu atpūtas gaitās. Automobiļu riepas raksturo tās īpašības – saķere, vadāmība, braukšanas stabilitāte un bremzēšana. Šīs īpašības ir ļoti nozīmīgas drošas braukšanas nodrošināšanā un komfortablā automašīnas vadīšanā. Kvalitatīvas produkcijas riepām īpašības saglabājas no vienas sezonas uz otru.Jāatceras, ka riepas ir vienīgais saistošais elements starp Jūsu automobili un ceļu. Jebkuros braukšanas un ceļa stāvokļa apstākļos Jūsu drošība ir atkarīga no salīdzinoši nelielas kontaktvirsmas. Tāpēc ļoti svarīgi izvēlēties augstākās kvalitātes ražotāju produkciju un atrast tieši Jūsu braukšanas stilam piemērotākās riepas. Ir svarīgi, lai riepas nodrošinātu drošu braukšanu un optimālu vadāmību gan uz sausa, gan slapja ceļa seguma un gan vasaras, gan ziemas sezonās. Tādēļ ir svarīgi, ka riepu ražotāji izmanto jaunākās izstrādnes un tehnoloģijas. LEXUS Riga Airport kā galveno kritēriju izvēlas kvalitāti un drošību uz ceļa, un tādēļ mūsu autosalonā tiek piedāvāti labākās kvalitātes riepu ražotāju riepas.