fbpx
Kārļa Ulmaņa gatve 125b +371 67 004 000

UX300h

Pilnīgi jaunais Lexus UX izaicina visu līdz šim radīto. Tā izteiksmīgais dizains pauž nepārprotamu spēku. Vienlaikus tā eleganti veidotā virsbūve ir mūsdienīga un dinamiska.

NO43 700 €

JAUNAIS UX

ENERĢIJA, KAS VIRZA TEVI UZ PRIEKŠU

Braukšana ar jaunāko Lexus UX pārsniedz mehānisko pieredzi. Tas ietver izcilus tehniskos sasniegumus, sākot no 5. paaudzes Lexus pašuzlādes hibrīda sistēmas līdz īpaši izturīgai šasijai un modernizētai balstiekārtai. Automobiļa rāmais klusums, vienmērīgais lineārais paātrinājums un precīza veiklība pilsētas ielās ir nepārspējami. Arī salonā esam veikuši daudz uzlabojumu. Līdztekus jaunai apdarei un polsterējumam ir iespēja pasūtīt Takumi radītu salona apdari bez ādas. Tevi gaida patiesi īpaša pieredze. Izbrauc ar uzlaboto UX 300h luksusa klases kompakto SUV, un tu sapratīsi, ko mēs domājam.

GALERIJA

Iezīmes

LEXUS DRIVING SIGNATURE

Ekonomiskāks un videi draudzīgāks nekā parastie kompaktie apvidus automobiļi, jaunais pašuzlādes hibrīds pārsteidz ar izcilu vienmērīgu un gandrīz pilnīgi klusu braukšanu. UX 300h ietver unikālo Lexus Driving Signature, ko vairāku mēnešu garumā ir testējis Lexus Takumi galvenais braucējs, kurš testēja arī pārsteidzošo LC kupeju. Rezultāts? Atlētiskums, ko negaidīsi no kompakta SUV.

5. PAAUDZES LEXUS PAŠUZLĀDES HIBRĪDS

UX 300h jaunā pašuzlādes hibrīda tehnoloģija apvieno īpaši efektīvu 2,0 litru benzīna dzinēju ar lielas jaudas elektromotoru(-iem), palielinot sistēmas jaudu līdz 199 DIN ZS. Ar izcilu degvielas ekonomiju un elektrisko režīmu, taču bez sniedzamības problēmām, paātrinājums tagad ir vēl ātrāks un vienmērīgāks, pateicoties nesen izstrādātajam litija jonu akumulatoram. Uzsākot kustību un braucot ar mazāku ātrumu, jaudīgais priekšējais elektromotors (un aizmugurējais elektromotors pilnpiedziņas modeļiem) virza UX 300h. Šajā brīdī tu vari baudīt pilnīgi elektrisku piedziņu.

UZLABOTA HIBRĪDA TRANSMISIJA

Jaunā hibrīda transmisija savieno benzīna dzinēju ar elektromotoru/ģeneratoru un var lepoties ar vairāk nekā par 25 % mazāku iekšējo berzi nekā iepriekšējās Lexus sistēmas, panākot izcilu degvielas patēriņu, klusumu un braukšanas īpašības. Sequential Shiftmatic nodrošina atsaucīgu dzinēja bremzēšanas spēku sešās pakāpēs ar pārslēgšanas sajūtu, kas līdzinās manuālajai pārnesumkārbai. Arī transmisijas korpusa svars ir samazināts par 20 %.

KUR SKAISTUMS SATIEKAS AR FUNKCIONALITĀTI

Lexus dizaineri nenogurstoši strādāja, lai radītu pārsteidzošu kompaktu luksusa klases SUV ar elektrizējošu un dinamisku pievilcību. Viņu pūles ir saskatāmas pat sīkajās detaļās, piemēram, unikālajā aizmugurējā LED kombinētajā lukturī, kura stilīgā aerodinamiskā forma uzlabo vadāmību un sniegumu. Šeit skaistums satiekas ar funkcionalitāti, kas ir UX 300h pamatā. Tagad UX ir pieejams pievilcīgā Sonic Copper krāsā, un tas vilina vairāk nekā jebkad agrāk. Tā dinamisko, slaido izskatu papildina sportiski 18 collu diski un riteņu arku moldings virsbūves krāsā.

F SPORT / F SPORT Design

Ar jaunām virsbūves krāsu opcijām UX vilina vēl vairāk nekā jebkad. Piešķirot UX klāstam jaunu sparu, un pieejamas kā F SPORT un F SPORT Design modeļu papildaprīkojumā, tu vari izvēlēties starp Sonic Copper, Sonic Titanium un Sapphire Blue krāsām ar melnu jumtu, melniem statņiem un melniem jumta reliņiem.

17 COLLU AERODINAMISKI RITEŅI

Izteiksmīgie aerodinamiskie riteņi ir izgatavoti melnā vai metāliskā sudraba krāsā, un tiem ir vārsti katrā spieķu pusē, kas ir jaunums Lexus klāstā. Vārsta formas pamatā ir “Gurney” tipa vārsts, kas ir uzstādīts uz Formula 1 sacīkšu auto aizmugurējā spārna, lai regulētu gaisa plūsmu un radītu virpuļus, kas palielina piespiedējspēku. Šis novatoriskais riteņu dizains nodrošina pārliecinošāku vadāmību, nodrošinot stabilitāti bremzēšanas laikā, palielinot dzesēšanas efektivitāti un samazinot turbulenci.

AUTOMĀTISKAS BAGĀŽAS NODALĪJUMA DURVIS

Ērtai iekraušanai un izkraušanai UX 300h ir pieejams ar elektriskām bagāžas nodalījuma durvīm. Tās var atvērt un aizvērt, pavirzot kāju zem sensora, kas atrodas zem aizmugurējā bufera, ja tev līdzi ir viedā atslēga.

S-FLOW KLIMATA KONTROLE/KLIMATA KONSJERŽS

S-Flow klimata kontrole gudri pārvalda UX salona klimatu atbilstoši apstākļiem, nodrošinot izcilu komfortu un degvielas ekonomiju. Tā, piemēram, var noteikt, vai sēdvietas ir aizņemtas, un attiecīgi pielāgot salona klimatu. Klimata konsjerža funkcija izvada nelielas nanoe™ X daļiņas, no vienas puses, palīdzot aizkavēt vīrusu un baktēriju izplatību, no otras puses, samazinot nepatīkamu aromātu un vienlaikus mitrinot matus un ādu.

13 SKAĻRUŅU MARK LEVINSON® AUDIOSISTĒMA

Ar 915 vatu jaudu UX 300h modeļa 13 skaļruņu sistēma Mark Levinson® Premium Surround Sound rada pasaules līmeņa skaņu. Katram sistēmas elektriskajam komponentam ir ideāls dizains, lai nodrošinātu 0,1 % vai mazāku kopējo harmonisko kropļojumu ((THD) signāla kropļojumu indikatoru). Sistēmā ietilpst 150 W/4 Ω x 12 kanālu (izmantoti 8 kanāli) D klases pastiprinātājs. Šīs ierīces lielā jauda ļauj tai precīzi pārvaldīt lielus skaļruņus, radot skaidru un spēcīgu skaņu.

LEXUS SAFETY SYSTEM +/NCAP 5 ZVAIGŽŅU VĒRTĒJUMS

UX 300h ir ietvertas visas uzlabotās Lexus Safety System + aktīvās drošības un vadītāja palīgsistēmas. To vidū ir vadītāja noguruma monitors, kas pārbauda, vai autovadītājs neuzrāda noguruma pazīmes, un proaktīvā braukšanas palīgsistēma, kas sagatavo bremzes un stūrēšanu, lai saglabātu drošu distanci no citiem satiksmes dalībniekiem un objektiem.

UX ieguva 5 zvaigžņu NCAP novērtējumu, un standarta aprīkojumā ir 8 drošības spilveni. Pat tad, kad sasniedz galamērķi, par citiem satiksmes dalībniekiem ir padomāts: drošas izkāpšanas palīgsistēma atskaņo brīdinājumu, lai neļautu pasažieriem (priekšā un aizmugurē) atvērt durvis, ja no aizmugures tuvojas, piemēram, automašīnas vai velosipēdisti.

SADURSMES NOVĒRŠANAS SISTĒMA/AVĀRIJAS STŪRĒŠANAS PALĪGSISTĒMA

Izcili rezultāti EuroNCAP testā “neaizsargāto satiksmes dalībnieku aizsardzība” apliecina Lexus Safety System + (standarta aprīkojumā katrā UX) kvalitāti.

Uzlabotā Lexus sadursmes novēršanas sistēma ļauj izvairīties no iespējamām sadursmēm, piemēram, kreisajos/labajos pagriezienos un sastrēgumos. Ja mēģināsi izvairīties no gājēja, kad sadursme ir nenovēršama, avārijas stūrēšanas palīgsistēma atbalstīs stūrēšanas kustības, lai uzlabotu UX 300h stabilitāti un novērstu nejaušu joslas maiņu.

DINAMISKĀ RADARA KRUĪZA KONTROLE/CEĻA ZĪMJU ATPAZĪŠANAS PALĪGSISTĒMA

Sistēma izmanto milimetru viļņu radara sensoru un kameru, lai noteiktu priekšā braucošo transportlīdzekli un uzturētu atbilstošu attālumu. Ja priekšā braucošais transportlīdzeklis apstājas, UX 300h arī apstāsies. Kad transportlīdzeklis atsāks kustību, to darīs arī tavs auto. Tā ātri atpazīst priekšā esošos šķēršļus un kopā ar joslas ievērošanas palīgsistēmu nodrošina dabiskāku līniju pagriezienos. Ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma (RSA) atpazīst ceļa zīmes un sniedz vērtīgu informāciju. Savienojot to ar dinamisko radara kruīza kontroli, automobiļa ātrumu var pielāgot atbilstoši RSA atpazītajam ierobežojumam.

Cenas

Cenas jaunajām automašīnām
Dzinējs Komplektācija Cena
Lexus Hybrid Drive FWD UX 300h Comfort 2,0 43 700 EUR
Lexus Hybrid Drive FWD UX 300h F SPORT Design 48 700 EUR
Lexus Hybrid Drive 4WD UX 300h F SPORT Design 50 300 EUR
Lexus Hybrid Drive FWD UX 300h Premium 50 700 EUR
Lexus Hybrid Drive AWD UX 300h Premium 52 300 EUR
Lexus Hybrid Drive AWD UX 300h F SPORT 59 900 EUR
Lexus Hybrid Drive AWD UX 300h Luxury 57 400 EUR
piesakies testa braucienam