fbpx
Kārļa Ulmaņa gatve 125b +371 67 004 000

LM 350h

Greznība ikkatrā detaļā

NO123 700 €

Pilnībā jaunais LM 350h MPV ir radīts VIP personām un biznesa līderiem, galveno uzsvaru liekot uz luksusa klases braucieniem. Plašas ietilpības 7 sēdvietu vai 4 sēdvietu Ottoman versiju greznie ādas sēdekļi un izsmalcināti veidotais salons nodrošina ekskluzīvu pirmās klases sagaidīšanu. Septiņvietīgajā versijā vidējā sēdekļu rinda nodrošina papildu greznību, savukārt četrvietīgā versija nodrošina nepārspējamu komfortu ar diviem pilnībā nolaižamiem aizmugurējiem aviosēdekļiem. Braucieni ar LM 350h ir neaizmirstami, jo tā nākamās paaudzes hibrīda piedziņa nodrošina īpaši vienmērīgu 184 kW jaudu.

GALERIJA

Iezīmes

IZTEIKSMĪGS LEXUS DIZAINS PRIEKŠPUSĒ

Priekšpusē izteiksmīgais, Lexus raksturīgais režģis kontrastē ar asākiem trīskāršiem LED lukturiem, kas papildina LM 350h uzmanību piesaistošo izskatu. Sānos aptumšoti balsti izceļ logus, telpu un plūstošās līnijas. Papildu dinamiku nodrošina LM garā garenbāze un kalti 19 collu vieglmetāla diski. Aizmugurē ikoniskais vienas līnijas LED Lexus lukturis un jaunā LEXUS emblēma uzsver automobiļa futūristisko tēlu uz ceļa. Četras eksterjera krāsas – Sonic White, Sonic Titanium, Graphite Black un Sonic Agate – eleganti izceļ automobiļa dizainu. Kreisajā un labajā pusē ir iespējams uzstādīt stikla jumtu, kas pastiprina gaisīguma sajūtu aizmugurējo sēdekļu zonā.

JAUNA VĀRPSTVEIDA VIRSBŪVE / IKONISKĀ LEXUS RESTE

Galvenais ārējā dizaina mērķis bija ienest MPV segmentā nākamās paaudzes Lexus dizainu. Mūsu dizaineri apņēmās iekļaut jauno Lexus “vārpstveida virsbūves” dizaina identitāti jaunajā LM. Tā rezultātā tika uzlabota restes integrācija, kas rada elektrificētas jaudas sajūtu un zemu novietotu smaguma centru, kas nodrošina stabilu un pārliecinošu izskatu.

TRĪSKĀRŠAS LED GAISMAS / IKONISKAIS LEXUS AIZMUGURĒJAIS LUKTURIS

Satriecošie 3 prožektoru LED lukturi, kas ir elegantāki, asāki un horizontālāki, rada pārsteidzošu iespaidu, neraugoties uz vienkāršo konstrukciju. Augšējie/apakšējie bultas uzgaļa formas lukturi papildina Lexus zīmola identitāti, savukārt dienas gaitas lukturu apgaismojuma pakāpeniskā iedegšanās rada skaistas gaismas pārejas. Aizmugurējo kombinēto lukturu unikālo izkārtojumu veido papildu joslas lukturis, kas atrodas virs ikoniskā L veida luktura, nodrošinot lielisku redzamību un izceļot automobiļa klasi.

IZTURĪGA PLATFORMA

Jaunais LM 350h modelis ir veidots uz mūsu GA-K platformas ar pagarinātu garenbāzi un papildu šķērsstieņiem un stiprinājumiem, kas uzlabo izturību. Papildu izturība ir ļāvusi Lexus inženieriem precīzāk noregulēt balstiekārtu, uzlabojot gan veiktspēju, gan komfortu. Platāka šķērsbāze un lielāki riteņi nodrošina pārliecinošāku koptēlu un saķeri.

4. PAAUDZES PAŠUZLĀDES HIBRĪDS

Sniedzot komfortu un pārliecību ikvienā braukšanas situācijā, LM 350h Lexus pašuzlādes hibrīds nevainojami koordinē 2,5 litru benzīna dzinēja un elektromotora(-u) jaudu, nodrošinot 250 DIN ZS jeb 184 kW. Rezultāts? Paātrinājums no 0 līdz 100 km/h tikai 8,7 sekundēs, kā arī izcila efektivitāte – CO₂ emisijas ir 163 g/km un degvielas patēriņš 7,2 l/100 km. Tā kā sistēma uzlādējas gan braukšanas, gan bremzēšanas laikā, automobiļa sniedzamība vienmēr būs augstākajā līmenī.

2,5 LITRU BENZĪNA DZINĒJS / HIBRĪDA TRANSMISIJA

LM 350h pilnībā jaunais 2,5 litru benzīna dzinējs ir ievērojami uzlabots salīdzinājumā ar tā priekšgājēju, sasniedzot pasaules klases termisko efektivitāti 41% apmērā. Priekšējais elektromotors, ģenerators un jaudas sadalīšanas mehānisms ir apvienots sarežģītā hibrīda transmisijā, kas nodrošina neticami vienmērīgu un vienlaikus responsīvu braukšanu. Šī modeļa daudzasu motora/ģeneratora izvietojums ir īpašais kompakts, un tas sniedz augstāko efektivitāti, klusāko braukšanu un labāko veiktspēju savā klasē.

ĪPAŠI PLAŠS 10 COLLU PROJEKCIJAS DISPLEJS

LM 350h (7-vietīgs) braukšanas dati tiek krāsaini projicēti tieši uz vējstikla. Šis 10 collu projekcijas displejs ļauj apskatīt navigācijas norādes, drošības funkcijas, informāciju un audio iestatījumus, nenovēršot skatienu no ceļa. Tā lietošana ir vienkārša, pateicoties uz stūres esošajiem skārienslēdžiem.

23 SKAĻRUŅU AUDIOSISTĒMA MARK LEVINSON® (ČETRVIETĪGAJĀ MODELĪ)

Gandrīz klusais LM 350h, četru sēdvietu modeļa salons nodrošina izcilu ietvaru jaunajai 23 skaļruņu audiosistēmai Mark Levinson® Premium Surround Sound. Sistēma, ko izstrādājuši ekskluzīvi audio partneri “Mark Levinson”, ir optimizēta automobiļa salona arhitektūrai. Nodrošinot nepārspējamus 7.1 kanālu mājas – kinozāles efektu ar jauno 3D sistēmu Mark Levinson® Surround un Quantum Logic Immersion, ClariFi analizē saspiesto skaņas avotu un papildina zaudētos datus, nodrošinot izcilu skaņas kvalitāti. Vēl vairāk uzlabojot koncertzāles efektu, skaļruņi ir izvietoti uz plašajiem MPV griestiem, radot trīsdimensiju skaņas skatuvi. Starpsienu skaļruņi, kas atrodas virs 48 collu ekrāna, lai tie būtu pasažieru ausu augstumā, rada bagātīgu un spēcīgu skaņu, spilgti paužot oriģinālās mūzikas atmosfēru. Visbeidzot, nodalījuma apakšpusē pa kreisi iebūvētais Blu-ray atskaņotājs atskaņo Blu-ray diskus, DVD un kompaktdiskus.

BEZVADU LĀDĒTĀJS

Uzlādē saderīgus viedtālruņus vai citas elektroniskās ierīces, izmantojot induktīvo bezvadu lādētāju. Tas ir par 50% ātrāks un ērti novietots viduskonsoles kabatā. LM modelim ir var būt pat astoņas USB ligzdas, kas nodrošina iespēju uzlādēt un savienot visas nepieciešamās ierīces. Ar Android Auto® vai bezvadu Apple CarPlay® jaunais LM ļauj ērti attēlot un piekļūt daudzām viedtālruņa lietotnēm 14 collu skārienekrānā vai uz 14 collu / 48 collu aizmugures displejiem.

ČETRU SĒDVIETU MODELIS

Četrvietīgais LM ir ērts kā avangardiska viesistaba un vienlaikus praktisks kā mobilais birojs, un tam piemīt unikāla gaisīgas atpūtas telpas atmosfēra. Ar rokām sašūtās ādas sēdekļu roku balsti ir aprīkoti ar skārienjutīgiem vadības paneļiem, bet galvas balstu akcents ir iespiestais Lexus logo. Aizmugurējiem sēdekļiem ar viedo atsvaidzināšanas tehnoloģiju ir lasīšanai paredzēts apgaismojums un nolokāmi galdiņi. Priekšējā un otrajā rindā ir pieejami arī ventilējami/apsildāmi sēdekļi, savukārt uz durvīm un logiem esošās žalūzijas uzlabo komfortu un privātumu. Bīdāmo durvju un bagāžas nodalījuma durvju darbināšanai šoferis var izmantot virs galvas esošo vadības paneli, nodrošinot izsmalcinātu sagaidīšanu, kad viesi tuvojas auto.

PIRMĀS KLASES PILNĪBĀ NOLOKĀMIE SĒDEKĻI

Ekskluzīvā četru sēdvietu konfigurācija ir lieliski piemērota biznesa līderu vajadzībām. Aizmugurē ir divi pirmās klases aviosēdekļi ar augstu atzveltni, kas ir veidoti ergonomiski, nodrošinot izcilu komfortu. Tā kā sēdekļi pilnībā noliecas līdz pilnīgi horizontālai pozīcijai, polsterējumā un sēdekļa atzveltnē ir iebūvēti gaisa pūšļi, kas masē augšstilbus, muguru un plecus, savukārt elektriski darbināmie Ottoman tipa kāju balsti nodrošina atbalstu apakšstilbiem. Tikmēr klimata konsjeržs uzrauga tava ķermeņa temperatūru, lai kontrolētu klimatu, caur ventilējamo sēdekļu virsmu izvadot atdzesētu salona gaisu, tādējādi samazinot siltumu un mitrumu. Aizmugurējo sēdekļu elektriski darbināmais Ottoman tipa kāju balsts nodrošina stabilu atbalstu apakšstilbiem, lai pasažieri varētu atpūsties izsmalcinātā un apsildāmā komfortā.

ATSPIRDZINĀJUMI, ŽURNĀLI, NETFLIX

LM versijas modelī, kura apakšējā daļā ir nodalījumi rokas bagāžai, nolokāmi galdiņi sēdekļu roku balstos un uzglabāšanas nodalījumi iecienītākajiem izdevumiem vai tādiem priekšmetiem kā planšetdatori, ir pietiekami daudz vietas visam. Neatkarīgi no tā, vai vēlies atpūsties vai radoši darboties, tu novērtēsi aizmugurējos sēdekļos iebūvēto izklaides sistēmu ar īpaši platu augstas izšķirtspējas ekrānu. Paredzot vēlmi pēc atvēsinoša dzēriena, iespēju atpūsties un pat svinēt, 14 litru ledusskapis nodrošina, ka dzērieni ir atdzesēti un atrodas pa rokai.

TREŠĀS PAAUDZES LEXUS SAFETY SYSTEM +

Pilnīgi jaunais LM ietver jaunāko Lexus Safety System + 3. paaudzi ar uzlabotām aktīvās drošības un vadītāja palīgsistēmām, kas nodrošina modernizētas un papildu funkcijas ar uzlabotiem drošības rādītājiem. Tās ietver proaktīvās braukšanas palīgsistēmas ar stūrēšanas palīgsistēmu un jaunu vadītāja noguruma monitoru, lai pārbaudītu vadītāja nogurumu vai iespējamu uzmanības novēršanu.

UZLABOTA SADURSMES NOVĒRŠANAS SISTĒMA

Papildus motociklu noteikšanai dienas laikā uzlabotā Lexus sadursmes novēršanas sistēma ļauj izvairīties no iespējamām sadursmēm, piemēram, kreisajos/labajos pagriezienos un sastrēgumos. Tā var arī atpazīt sadursmes risku ar pretimbraucošiem transportlīdzekļiem vai gājējiem, veicot pagriezienu krustojumā. Avārijas stūrēšanas palīgsistēma palielina iespējas izvairīties no sadursmes.

DINAMISKĀ RADARA KRUĪZA KONTROLE

Sistēma izmanto milimetru viļņu radara sensoru un kameru, lai noteiktu priekšā braucošo transportlīdzekli un uzturētu atbilstošu attālumu. Ja priekšā braucošais transportlīdzeklis apstājas, LM arī apstāsies. Kad transportlīdzeklis atsāks kustību, to darīs arī LM. Tā ātri atpazīst priekšā esošos šķēršļus un kopā ar joslas ievērošanas palīgsistēmu* nodrošina dabiskāku līniju pagriezienos. Dinamiskā radara kruīza kontrole arī neļaus automobilim ietriekties lēnākā transportlīdzeklī, kas brauc pa ārējo joslu.

* Uzlabotā joslas ievērošanas palīgsistēma palīdz braukt ar LM pa joslas vidusdaļu un izmanto “dabisku joslas ievērošanas” funkciju un sniedz atbalstu līkumos.

Cenas

Cenas jaunajām automašīnām
Dzinējs Komplektācija Cena
LM 350h 2,5 l Lexus Hybrid Drive AWD Executive, 7-vietīgs 123 700 EUR
LM 350h 2,5 l Lexus Hybrid Drive AWD Luxury, 4-vietīgs 147 700 EUR
piesakies testa braucienam