fbpx
Kārļa Ulmaņa gatve 125b +371 67 004 000

Servisa pakalpojumi

TEHNISKĀ APKOPE

KAS IR TEHNISKĀ APKOPE

Tehniskā apkope nozīmē Lexus ražotāja strikti noteiktu servisa procedūru kopumu, kas jāveic ik pēc nobrauktiem 15 000 km vai 1 reizi gadā (atkarībā no tā, kurš no nosacījumiem izpildās ātrāk). Lūdzam pievērst uzmanību, ka tehniskā apkope nav tikai eļļas un eļļas filtra maiņa – tie ir tikai daļa no veicamajām apkopes procedūrām. Mums ir īpaši svarīgs Jūsu Lexus stāvoklis, tādēļ mūsu servisā līdztekus tehniskās apkopes procedūrām piedāvājam arī konsultācijas, kas saistītas ar Jūsu Lexus apkopi un drošību, kas palīdzēs Jums ikdienu izbaudīt braucienu bez rūpēm.

Lūdzam aizpildīt pieteikumu, lai saņemtu individualizētu piedāvājumu no mūsu pārstāvniecības konkrēti Jūsu automobiļa tehniskās apkopes veikšanai.

Pieteikties uz tehnisko apkopiAr Privātuma politiku iepazinos

nosūtīt pieteikumu

REMONTDARBI

1. VIDĒJI UN SAREŽĢĪTI REMONTDARBI

Agregātu nodaļā tiek veikti vidējie un sarežģītie remontdarbi, kas saistās ar dzinējiem, transmisiju (tajā skaitā automātisko), degvielas sūkņiem, reduktoriem utt. Pārsvarā remonta laikā tiek izmantoti speciālie Lexus instrumenti. Īpaša uzmanība tiek veltīta darba kultūrai un drošības tehnikai.

2. RIEPU MONTĀŽA

Riepu montāžas un balansēšanas nodaļā tiek izpildīti visi nepieciešamie darbi saistībā ar riteņu riepām un diskiem. Izņēmums ir tā saucamā disku valcēšanas tehnoloģija, kuras laikā tiek uzlabota diska forma, bet faktiski šī tehnoloģija negarantē sākotnējo diska kvalitāti, tāpēc arī mēs nepiedāvājam šo pakalpojumu mūsu klientiem.

3. REMONTA UN ELEKTRISKO APRĪKOJUMU UZSTĀDĪŠANAS NODAĻA

Izmantojot modernāko aprīkojumu, augsti kvalificēti elektrotehniķi ātri un efektīvi veic automašīnas elektrosistēmu diagnostiku un remontu.
Tāpat, šajā nodaļā tiek veikta dažāda elektrisko un elektronisko iekārtu uzstādīšana, kuras klients izvēlas automašīnas pirkšanas brīdī. Tās ir visas iespējamās pretaizdzīšanas sistēmas kā signalizācija, imobilaizeri, motora pārsega bloķētāji, transmisijas bloķētāji utt. Tās ir arī iekārtas komfortam un drošībai, tādas kā stāvvietā novietošanās sensori, navigācijas sistēmas, dažādas magnetolas, CD atskaņotāji un CD mainītāji.

4. VIRSBŪVES UN KRĀSOŠANAS REMONTS

Veicot virsbūves remontu, tiek ievēroti augstākie Lexus standarti, tehnoloģijas un izmantots jaunākais aprīkojums virsbūves atjaunošanā un krāsošanā. Atbilstoši Lexus standartiem, remonta laikā tiek izmantotas oriģinālās Lexus rezerves daļas un tehnoloģijas. Turklāt tikai oficiāla Lexus pārstāvja personālam Lexus rūpnīca veic īpašu apmācības programmu, lai nodrošinātu augstāko Lexus standartu ievērošanu.

5. JEBKURA REMONTA LAIKĀ, SNIEDZAM JUMS LABĀKO

 • Remontā izmantotas Lexus oriģinālās rezerves daļas
 • Vismaz 12 mēnešu garantija rezerves daļām
 • Lexus servisa vēsture un regulāri veiktas tehniskās apkopes palīdz Jums saglabāt automobiļa tālākpārdošanas vērtību
 • Apmeklējuma laikā konsultēsim par Jūsu automobiļu tehnisko stāvokli
 • Izcila apkalpošana un ērtības apmeklējuma laikā

SERVISS CEĻOJUMA LAIKĀ

LEXUS SERVISS CEĻOJUMA LAIKĀ NO LEXUS RĪGA AIRPORT

Lexus Rīga Airport serviss ceļojuma laikā rūpējas par Jūsu komfortu un piedāvā Jums un Jūsu Lexus augstāka līmeņa apkalpošanu.

KĀDUS PAKALPOJUMUS IETVER SERVISS CEĻOJUMA LAIKĀ?

 • Tehniskā apkope
 • Jebkura veida remonta darbi
 • Pārbaude / tehniskas apskates iziešana CSDD
 • Pilna spektra auto vizuālās kopšanas pakalpojumi – mazgāšana, salona tīrīšana/ķīmiskā tīrīšana, pulēšana, aizsargpārklājuma uzklāšana

JŪSU PRIEKŠROCĪBAS:

 • BEZMAKSAS vieta Jūsu automašīnai apsargājamā autostāvvietā uz Jūsu ceļojuma laiku
 • BEZMAKSAS tehniskā pārbaude
 • Lietderīgi izmantots laiks
 • Biznesa klases serviss saskaņā ar augstiem Lexus standartiem
 • Automašīnu ir iespējams nodod un saņemt ārpus Lexus Rīga Airport darba laika

Savu Lexus servisam ceļojuma laikā iespējams pieteikt sazinoties ar servisu pa t. 67004001 vai aizpildot on-line pieteikumu.

Pieteikties uz tehnisko apkopiAr Privātuma politiku iepazinos

nosūtīt pieteikumu

LEXUS NOMAS AUTOMOBIĻI

KĀ REZERVĒT?

Automobili lūdzam rezervēt iepriekš – brīdī, kad piesakāties Lexus servisa apmeklējumam vai arī sazinoties ar Lexus Riga Airport administratori. Automobiļa pieejamība tiks prezicēta rezervācijas brīdī!

AUTO MAZGĀŠANA UN SALONA TIRĪŠANA

PAKALPOJUMS Cena
Auto virsbūves pūlēšana no 25 līdz 500 €
Virsbūves attīrīšana no darvas un bitumena no 25 līdz 75 €
Auto virsbūves apstrāde ar Lexus ProTect pārklājumu 229 €
Auto virsbūves apstrāde ar C.Quartz UK 3.0 keramikas pārklājumu (1-2 slāņos) no 350 € līdz 580 €
Virsbūves mazgāšana ar ķīmiju (bez vaska un žāvēšanas) 5 €
Virsbūves mazgāšana (ar vasku un žāvēšanu, paklāju tīrīšana, riteņu arkas mazgāšana, riteņu disku mazgāšana un riepu spīdums) 15 €
Salona tīrīšana (salona/bagāžnieka nodalījuma tīrīšana ar putekļu sūcēju, stiklu tīrīšana, paneļu un plastmasas daļu tīrīšana) no 18,50 €
Salona ķīmiskā tīrīšana (sēdekļu tīrīšana, griestu un durvju apšuvuma tīrīšana, grīdas un bagāžnieka nodalījuma tīrīšana un salona žāvēšanas) no 50 € līdz 200 €
Ādas apstrāde ar kondicionieri 25 €
Ūdens atgrūdošs pārklājums uz stikliem Saint-Gobain Sekurit AQUACONTROL (iepriekš ir nepieciešama virsbūves mazgāšana) 55,25 €
Sintētiskais vasks uzliekams ar rokām CarPro HydrO2 Lite (noturība līdz 3-4 mazgāšanam) 25 €
Motora mazgāšana 12 €
Disku tīrīšana (no bremžu kluču skaidas, darvas un bitumena) 5 € par disku
Ziemas apstrāde (durvju blīvējuma apstrāde ar silikona smēri) 5 €
Riepu spīdums 5 €
Paklāju tīrīšana no 7,50 €
Stiklu tīrīšana 7,50 €
Paneļu tīrīšana 7,50 €

Pakalpojumu iespējams pieteikt sazinoties ar servisu pa t. 67004000 vai aizpildot on-line pieteikumu.

AUTO PULĒŠANA

Automašīnas ekspluatācija neizbēgami noved pie švīku, skrāpējumu un plaisu veidošanās uz automašīnas virsbūves krāsas un lakas pārklājuma. Laika gaitā automašīnas krāsa, ultravioletās starojuma iedarbības dēļ, zaudē savu krāsas spilgtumu un spožumu. Ārējās vides nelabvēlīgo apstākļu ietekmē, tiek iznīcināts krāsu pārklājuma augšējās slānis – tas zaudē savu košumu un izbalē. Ja augšējais slānis netiek atjaunots laikā, otrais slānis tiek iznīcināts. Tā kā katrs slānis tiek oksidēts, krāsa zaudē savu spilgtumu, parādās plaisas un virsbūves krāsa sāk lobīties. Mēs zinām, kā tikt galā ar šo problēmu un ilgstoši saglabāt Jūsu automašīnas izskatu izcilā stāvoklī!

Automašīnas virsbūves pulēšana tiek dalīta divos tipos – viegla un dziļa (atjaunojoša) pulēšana. Viegla automašīnas virsbūves pulēšana – ieteicama automašīnām ar nelielu skrāpējuma daudzumu, lai automašīnai nodrošinātu krāsas spilgtumu un košumu. Viegla virsbūves pulēšana ir mīksta atjaunojoša pulēšana. Ar šādu pulēšanu izzūd nelieli skrāpējumi, hologrammas, pleķi un krāsas pārklājumi. Vieglo pulēšanu ir prātīgi pielietot, kad automašīnas virsbūves krāsas un lakas pārklājums nav ļoti izbalējis, bet automašīna jau esot zaudējusi savu krāsas spilgtumu. Vieglo pulēšanu, atšķirība no dziļas, var veikt vairākkārtīgi pēc nepieciešamības, jo tā nenoņem krāsas augšējo slāni.

Dziļa (atjaunojoša) virsbūves pulēšana tiek ieteikta automašīnam ar lielu dziļu skrāpējumu un tiek pielietota gadījumos, kad ietekme uz virsbūvi ir novedusi pie skrambu veidošanās, necaurredzamības efektu un lielu skrāpējumu skaitu, vai arī citu virsbūves krāsas un lakas pārklājumā bojājumiem, pēc vieglas saskarsmes ar citām automašīnām, lielveikalu ratiem u t.t.

Dziļa virsbūves pulēšana tiek veikta trijos etapos:

 • No sākuma virsbūve tiek apstrādā ar rupju rupjgraudainu pastu, tas ļauj noņemt dziļus skrāpējumus, skrambas, lakas blāvo izskatu.
 • Pēc tā virsbūve tiek apstrādāta ar mazāk abrazīvo pastu, lai izslēgtu nepilnību veidošanos, kuri paliek pēc pirmā etapa.
 • Un, visbeidzot, finiša pastas izmantošana, uz virsbūves tiek atjaunots iepriekšējais rūpnīcas spīdums. Pēc nepieciešamības papildus dažas virsbūves daļu nepilnības tiek maskētas ar smalku smilšpapīru.

Automašīnas lakas un krāsas pārklājuma biezums dažadiem ražotājiem atšķiras un vidēji svārstās no 30-50 mkm (mikroni). Dziļas pulēšanas laikā tiek noņemts lakas augšējais slānis, apmēram 5 mkm.  Nav ieteicams veikt virsbūves dziļu pulēšanu vairāk par 2-3 reizēm visas automašīnas ekspluatācijās laikā.      

 

Lukturu pulēšana ir īpaša procedūra no kuras ir atkarīga satiksmes drošība tumsā. Svarīgi ir pievērst uzmanību lukturu stāvoklim rudenī, jo dienas kļūst īsākas un labs ceļa apgaismojums kļūst vēl nepieciešamāks. Blāvie lukturi var aizturēt līdz pat 50% gaismas. Ir ieteicams veikt lukturu pulēšanu, jo, pēc šīs procedūras uzlabojas apgaismojuma intensitāte, kā arī lukturi mazāk aizkavē netīrumus. Papildus pulētiem lukturiem ir lielisks svaigs izskats, tie kļūst caurspīdīgi un spīdīgi, kas priecē jebkuru automašīnas īpašnieku.

Vieglās a/m

SUV

BRONZE Komplekts

• Virsbūves mazgāšana
• Dziļā tīrīšana no bremžu disku metāla putekļiem un ceļu bituma
• Disku tīrīšana no bremžu disku metāla putekļiem un oksidācijas
• Automobiļa lakojuma pulēšana ar pastu vienā kārtā
• Noslēguma aizsargājošā pulēšana
• Virsbūves vaska uzklāšana papildus spīdumam un lakas aizsardzības
• Vieglā pulēšana priekšējiem un aizmugurējiem lukturiem
• Vaska uzklāšana lukturiem aizsardzībai pret ultravioleto starojumu
• Priekšējā stikla Aquapel pārklājums
• Salona tīrīšana – putekļsūcējs, paneļa tīrīšana, logu mazgāšana
• Riepu spīduma uzklāšana

225 €

250 €

SILVER Komplekts

• Auto mazgāšana
• Dziļā tīrīšana no bremžu disku metāla putekļiem un ceļu bituma
• Disku tīrīšana no bremžu disku metāla putekļiem un oksidācijas
• Mašīnas lakojuma pulēšana ar pastu divās kārtās. Augšējā dziļā pulēšana, apakšējā – vieglā
• Noslēguma aizsargājošā pulēšana
• HydrO2  nano-vaskošana ar rokām
• Vieglā pulēšana priekšējiem un aizmugurējiem lukturiem
• Vaska uzklāšana lukturiem aizsardzībai pret ultravioleto starojumu
• Priekšējā stikla Aquapel pārklājums
• Salona tīrīšana – putekļsūcējs, paneļa tīrīšana, logu mazgāšana
• Riepu spīduma uzklāšana

300 €

350 €

GOLD Komplekts

• Auto mazgāšana
• Dziļā tīrīšana no bremžu disku metāla putekļiem un ceļu bituma
• Disku tīrīšana no bremžu disku metāla putekļiem un oksidācijas
• Mašīnas lakojuma pulēšana ar pastu četrās kārtās, noņemot 99% skrāpējumu
• Noslēguma aizsargājošā pulēšana
• Keramiskā pārklājumu uzklāšana papildus spīdumam un lakas aizsardzības
• Vieglā pulēšana priekšējiem un aizmugurējiem lukturiem
• Keramiskā pārklājumu uzklāšana lukturiem aizsardzībai pret ultravioleto starojumu
• Priekšējā stikla Aquapel pārklājums,
• Salona tīrīšana – putekļsūcējs, paneļa tīrīšana, logu mazgāšana
• Riepu spīduma uzklāšana

650 €

750 €

Virsbūves pulēšana

• Auto mazgāšana
• Dziļā tīrīšana no bremžu disku metāla putekļiem un ceļu bituma
• Disku tīrīšana no bremžu disku metāla putekļiem un oksidācijas
• Mašīnas lakojuma pulēšana ar pastu
• Noslēguma aizsargājošā pulēšana

no 200 €

no 225 €

Pakalpojumu iespējams pieteikt sazinoties ar servisu pa t. 67004000 vai aizpildot on-line pieteikumu.

AUTO AIZSARGPĀRKLĀJUMS

VIRSBŪVES AIZSARGPĀRKLĀJUMS

Automašīnas ekspluatācija neizbēgami noved pie švīku, skrāpējumu un plaisu veidošanās uz automašīnas virsbūves krāsas un lakas pārklājuma. Laika gaitā automašīnas krāsa, ultravioletās starojuma iedarbības dēļ, zaudē savu krāsas spilgtumu un spožumu. Automašīnas ekspluatācija ziemā rada vairāk negatīvu seku uz virsbūves, nekā vasarā. Ceļu reaģenti, sāls burtiski korozē automašīnas virsbūves krāsas pārklājumu, stimulējot korozijas procesu. Papildus tam, šķembas, ar ko tiek apstrādāti ceļi, bojā laku, un kā rezultātā parādās plaisas. Aizsargājošā pārklājuma princips ir radīt hidrofobu efektu ar augstu virsmas spiediena palīdzību, kā rezultātā šķidrums veidojas pilienos un slīd no virsmas, noņemot putekļus un netīrumus. Un rezultātā automašīna jāmazgā daudz rētāk. Augstā izturība pret ķīmisko iedarbību aizsargā lakas un krāsas pārklājumu no korozīviem ceļu reaģentiem, sāls, ļauj izmantot pārklājumu pat anti-grafiti nolūkos.

Lexus ProTect — šis novatoriskais produkts, kas izveidots, pamatojoties uz revolucionāru pārklājumu, ko izstrādājusi NASA. Lexus ProTect palīdzēs saglabāt nevainojamu lakas un krāsas pārklājuma izskatu, salona tekstila apdari un Jūsu automašīnas riteņus. Lexus ProTect keramiskais aizsargājošais slānis aizsargās no vides nelabvēlīgās ietekmes, ieskaitot netīrumus, skābo lietu, šķīdinātājus utt. Tās ūdensnecaurlaidīgās īpašības palīdzēs ilgstoši saglabāt automašīnas izskatu sākotnējā spožumā. Lexus ProTect aizsarglīdzeklis nodrošina augstāku un ilgāku aizsardzību salīdzinājumā ar mūsdienu polimēru hermētiķiem un tradicionālo vaska pastu.

NANO PĀRKLĀJUMS VĒJSTIKLAM

 • Uzlabo ūdens atvairīšanas spēju, kā rezultātā ūdens un ledus ir viegli tīrāmi;
 • Uzlabo vējstikla tīrītāju slotiņu darba efektivitāti, palielinot to izmantošanas termiņu;
 • Samazina stikla nolietojuma laiku
 • Samazina apžilbināšanas efektu no transportlīdzekļiem, kuri brauc pretī, it īpaši lietus laikā;
 • Taupa vējstikla mazgāšanas šķidrumu

Rupējoties par savu automašīnu Jūs iegūsiet mazāk skrāpējumu, divreiz retāku mazgāšanu un augstāku vērtību pēcpārdošanas tirgū!

PAKALPOJUMS Vieglās un SUV a/m
Auto virsbūves apstrāde ar Lexus ProTect pārklājumu 229 €
Auto virsbūves apstrāde ar keramikas pārklājumu no 350 €

Pakalpojumu iespējams pieteikt sazinoties ar servisu pa t. 67004000 vai aizpildot on-line pieteikumu.

UZZINIET PAR PIEEJAMĀM TEHNISKĀM KAMPAŅĀM

Uzzināt par pieejamām tehniskām kampaņām

Iesniedziet pieprasījumu, lai pārbaudītu vai Jūsu automašīnai Lexus ir paredzēta tehniskā kampaņa. Tā ļaus BEZMAKSAS novērst automašīnas nepilnības un padarīt to vēl drošāku, neatkarīgi no modeļa un izgatavošanas gada. Mēs saglabājam pakalpojumu kvalitāti augstā līmenī arī pēc auto pārdošanas!

Uzzināt par pieejamām tehniskām kampaņām

Paldies. Jūsu pieteikums ir nosūtīts.Ar Privātuma politiku iepazinos

nosūtīt pieteikumu