fbpx
Kārļa Ulmaņa gatve 125b +371 67 004 000

RX 2023

NO75 400 €

Jāunākais Lexus RX aizrauj jau no pirmā acu uzmetiena ar drosmīgu luksusa klases SUV dizainu, kas radīts, lai pievērstu skatienus un būtu soli priekšā. Tas izstaro elektrificētu jaudu un apņēmību no jebkura leņķa, bet salonā pārsteigs uz vadītāju orientētais Tazuna vadības panelis un iespēja izvēlēties apdari pilnīgi bez ādas elementiem. Lai piedzīvotu patiesi pārsteidzošu braucienu, izmēģini jauno RX 450h+ uzlādējamais hibrīds, RX 500h Performance Hybrid vai RX 350h Self-charging Hybrid, un tu sapratīsi, ko mēs domājam.

GALERIJA

Iezīmes

DIZAINS

Tas ir satriecošs katrā detaļā, demonstrē nākamās paaudzes Lexus. Priekšpusē tā izteiksmīgā vārpstas režģa interpretācija ir papildināta ar izsmalcinātu, dārgakmeņiem līdzīgu priekšējo lukturu pāri. Tā korpuss, eleganti veidots, lai izsauktu spēku un grāciju. Un aizmugurē pilnīgi jaunais Lexus emblēmas un skaidra LEDBlade Tallamp nodrošinās, ka šis luksusa SUV atstāj neizdzēšamu iespaidu.

TAKUMI MEISTARĪBA

Jaunajā RX īpaši var manīt mūsu slaveno Takumi meistaru prasmi pievērst uzmanību detaļām – īpaši precīzās ādas nošuves un Takumi izstrādātie materiāli salonam piešķir modernas elegances un izsmalcinātības gaisotni.

ADAPTĪVĀ PIEKARE*

Ļaujot būtiski uzlabot sniegumu, RX jaunā daudzsviru aizmugures piekare nodrošina izcilu sānu stabilitāti un pretestību kompresijai. Tā spēj nodrošināt lielāku griezes momentu, kā arī ievērojami samazina troksni, vibrāciju un cietību. Adaptīvā piekare (AVS), kas ir īpaši pielāgota, lai uzlabotu vadāmību asos līkumos, kontrolē visu četru riteņu amortizācijas spēku.

*pieejama RX500h un RX350h, RX450h+ Luxury modeļiem

VADĪBAS SISTĒMA DIRECT4/E-FOUR

RX 500h jaudas padevi kontrolē DIRECT4, ekskluzīva Lexus piedziņas tehnoloģija. Šī jaunā sistēma pastāvīgi līdzsvaro jaudu un griezes momentu starp priekšējo un aizmugurējo asi jebkurā braukšanas situācijā precīzāk nekā jebkura mehāniskā sistēma. Radot spēcīgāku saikni starp stūri un ceļu, DIRECT4 nodrošina labāku vadāmības stabilitāti un izcilu braukšanas dinamiku lielā ātrumā. Jaunajā RX 350h un RX 450h+ pieejamā elektriskā pilnpiedziņas sistēma E-FOUR ir uzlabota, lai 40 kW aizmugurējais elektromotors vienmēr darbotos, nodrošinot lielāku griezes momentu un saķeri.

LEXUS SAFETY SYSTEM+

Novatoriskajā Lexus Safety System+ ietilpst sadursmes novēršanas sistēma ar gājēju noteikšanas funkciju diennakts tumšajā laikā un velosipēdistu atpazīšanas funkciju dienas gaismas stundās. Joslu ieturēšanas palīgsistēma, lai palīdzētu noturēties uz ceļa; BladeScan™ tipa adaptīvo tālo gaismu sistēma (AHS), kas palīdz autovadītājiem naktī skaidrāk atpazīt gājējus un ceļa zīmes no lielāka attāluma; ceļa zīmju palīgsistēma, kas atpazīst zīmes, kuras tiek parādītas skārienekrānā un dinamiskajā radara kruīza kontrolē.

UZLABOTA SADURSMES NOVĒRŠANAS SISTĒMA

Papildus motociklu noteikšanai dienas laikā uzlabotā Lexus sadursmes novēršanas sistēma ļauj izvairīties no iespējamām sadursmēm, piemēram, kreisajos/labajos pagriezienos un sastrēgumos. Tā var arī atpazīt sadursmes risku ar pretimbraucošiem transportlīdzekļiem vai gājējiem, veicot pagriezienu krustojumā. Avārijas stūrēšanas palīgsistēma palielina iespējas izvairīties no sadursmes.

DINAMISKĀ RADARA KRUĪZA KONTROLE

Sistēma izmanto milimetru viļņu radara sensoru un kameru, lai noteiktu priekšā braucošo transportlīdzekli un uzturētu atbilstošu attālumu. Ja priekšā braucošais transportlīdzeklis apstājas, RX arī apstāsies. Kad transportlīdzeklis atsāks kustību, to darīs arī RX. Tā ātri atpazīst priekšā esošos šķēršļus un kopā ar joslas ievērošanas palīgsistēmu nodrošina dabiskāku līniju pagriezienos. Dinamiskā radara kruīza kontrole arī neļaus automobilim ietriekties lēnākā transportlīdzeklī, kas brauc pa ārējo joslu.

JAUNA DIZAINA VIEGLMETĀLA DISKI

Radīti aprīkojuma līmenim Luxury, pārsteidzošie 20 spieķu 21 collu riteņi ar metālisku apdari un frēzētiem elementiem piešķir jaunajam RX nepārprotamu un izteiksmīgu izskatu.

21 SKAĻRUŅA AUDIOSISTĒMA MARK LEVINSON

Gandrīz klusais RX salons nodrošina perfektu ietvaru jaunajai 21 skaļruņa audiosistēmai Mark Levinson Premium Surround Sound. Šī ekskluzīvā sistēma, kas ir ietverta augstāko aprīkojuma līmeņu standartaprīkojumā un ko ir izstrādājis mūsu īpašais audio partneris, ir optimizēta automobiļa salona arhitektūrai. Nodrošinot nepārspējamu 7.1 kanālu mājas kinozāles pieredzi ar jauno 3D sistēmu Mark Levinson Surround un Quantum Logic Immersion, ClariFi analizē saspiesto skaņas avotu un papildina zaudētos datus, lai nodrošinātu izcilu skaņas kvalitāti. Vēl vairāk uzlabojot koncertzāles pieredzi, 22 cm zemfrekvences skaļrunis bagāžas nodalījumā rada bagātīgu un spēcīgu skaņu, spilgti atskaņojot oriģinālās mūzikas atmosfēru un kontūras.

DROŠAS IZKĀPŠANAS PALĪGSISTĒMA

RX elektroniskā iekāpšanas un izkāpšanas sistēma e-Latch ir saistīta ar automobiļa aklo zonu monitoru. Ekskluzīvā drošas izkāpšanas palīgsistēma neļauj pasažieriem atvērt durvis, ja no aizmugures tuvojas, piemēram, automašīnas vai velosipēdisti. Lexus lēš, ka šī sistēma var palīdzēt novērst 95 % negadījumu, ko izraisa durvju atvēršana.

Cenas

Cenas jaunajām automašīnām
Dzinējs Komplektācija Cena
2,5 Lexus Hybrid Drive AWD RX350h Comfort 75 400 EUR
2,5 Lexus Hybrid Drive AWD RX350h Executive 80 400 EUR
2,5 Lexus Hybrid Drive AWD RX350h Executive + Technology pack 83 300 EUR
2,5 Lexus Hybrid Drive AWD RX350h Executive + Technology pack + Panoramic roof 85 000 EUR
2,5 Lexus PHEV AWD RX450h+ Comfort 80 900 EUR
2,5 Lexus PHEV AWD RX450h+ Executive 86 000 EUR
2,5 Lexus PHEV AWD RX450h+ Executive + Technology pack 88 900 EUR
2,5 Lexus PHEV AWD RX450h+ Executive + Technology pack + Panoramic roof 90 600 EUR
2,5 Lexus PHEV AWD RX450h+ F SPORT Design 89 400 EUR
2,5 Lexus PHEV AWD RX450h+ F SPORT Design + Panoramic roof 91 100 EUR
2,5 Lexus PHEV AWD RX450h+ Luxury 92 800 EUR
2,5 Lexus PHEV AWD RX450h+ Luxury + Panoramic roof 94 500 EUR
2,5 Lexus PHEV AWD RX450h+ Luxury + Mark Levinson premium audiosistēma 94 000 EUR
2,5 Lexus PHEV AWD RX450h+ Luxury + Mark Levinson premium audiosistēma + Panoramic roof 95 700 EUR
2,4T Lexus Hybrid Drive AWD RX500h F SPORT+ 94 600 EUR
2,4T Lexus Hybrid Drive AWD RX500h F SPORT+ Panoramic roof 96 300 EUR
2,4T Lexus Hybrid Drive AWD RX500h F SPORT+ Mark Levinson premium audiosistēma 95 800 EUR
2,4T Lexus Hybrid Drive AWD RX500h F SPORT+ Mark Levinson premium audiosistēma + Panoramic roof 97 500 EUR
Metāliskā krāsa 1 130 EUR
Premium metāliskā krāsa 1 710 EUR
piesakies testa braucienam