fbpx
Kārļa Ulmaņa gatve 125b +371 67 004 000

PILNĪGI JAUNAIS LBX

LEXUS LBX PASAULES PIRMIZRĀDE

Vai esi gatavs/a izbaudīt pārsteidzošo ikdienišķajā līdz ar Lexus LBX ierašanos? Uzzini vairāk par augstas veiktspējas 5. paaudzes Lexus pašuzlādes hibrīdu un atklāj unikālos LBX stilus. Turklāt pievienojieties LBX pieredzei, lai apskatītu personalizētu saturu.

LBX SPĒJ PĀRSTEIGT

Kā patiesi pārsteidzošs automobilis Lexus LBX piedāvā neskaitāmas pilnīgi jaunas funkcijas. Atklāj jaunās paaudzes pašuzlādes hibrīda piedziņu, atsvaidzinošu, taču greznu dizainu, drošības un multivides tehnoloģijas un daudz ko citu.

 

DINAMISKA VEIKTSPĒJA: JAUNA LEXUS PLATFORMA

LBX ir pirmais Lexus modelis, kas veidots uz GA-B mazo automobiļu globālās arhitektūras platformas varianta. Tas ir pielāgots, lai atbilstu Lexus prasībām, nodrošinot būtiskas priekšrocības, ko sniedz zems smaguma centrs, plata šķērsbāze, īsas pārkares un ļoti izturīga virsbūve. Tas arī veido modeļa braukšanas aizrautību, palīdzot nodrošināt Lexus Driving Signature līdz šim mazākajā izmērā. Tas palīdz radīt dabisku dialogu starp vadītāju un automobili, kas vienmēr sniedz pārliecību, kontroli un komfortu.

Galvenais inženieris Endohs (Endoh) skaidro: “Lai ļautu vadītājam justies vienotam ar automobili, kā tas ir raksturīgi Lexus, mēs strādājām pie tā, lai nodrošinātu veiklu braukšanas sniegumu, kas maksimāli palielina priekšrocības, ko sniedz auto mazais izmērs un vieglais svars. Tajā pašā laikā mēs vairāk nekā jebkad agrāk koncentrējāmies uz pamatīpašību uzlabošanu, nepaļaujoties uz elektroniskām vadības ierīcēm.”

Elektroniski vadāmā bremžu sistēma ietver auto bremzēšanas stāvokļa kontroli. Tā automātiski līdzsvaro priekšējo un aizmugurējo bremžu spēka sadalījumu, lai samazinātu sasvēršanos un saglabātu lineāru, pārliecinošu sniegumu. Tā arī palīdz samazināt automobiļa sasvēršanos līkumos, nodrošinot ērtu un stabilu sniegumu un filtrējot vibrācijas.

ĀRĒJAIS DIZAINS: JAUNA LEXUS IDENTITĀTE

Lexus dizaina mērķis bija radīt automobili, kas pēc rakstura ir vairāk brīvs nekā formāls, demonstrējot autentisku, nevainojamu stilu, ar kuru cilvēki uzreiz sajutīs saikni. Nozīmīgākais dizaina aspekts ir jauns priekšpuses izvietojums, kas “salauž” vārpstveida resti — pēdējo desmit gadu dizaina stūrakmeni — ievedot Lexus jaunā ērā.

Plūdenā reste bez rāmja veido LBX vārpstveida virsbūves pamatlīnijas, izceļot automobiļa spēcīgo, dinamisko virsbūvi. Tā ir arī aerodinamiski efektīva, palīdzot virzīt gaisa plūsmu virs un ap automobili. Jaunais priekšējo lukturu dizains rada spēcīgu vizuālo motīvu ar dienas gaismas lukturiem un pagrieziena rādītājiem, kas integrēti divfunkcionālos blokos. Ar šo jauno izkārtojumu lukturu raksturīgā L forma ir mainīta, lai tā būtu vērsta uz āru, nevis uz iekšu un lai atbilstu katras indikatora gaismas virzienam.

Arī automobiļa aizmugure rada spēcīgu koptēlu. Numura zīme ir pārvietota uz leju līdz buferim, lai izceltu LEXUS uzrakstu uz bagāžas nodalījuma durvīm. Tāpat Lexus raksturīgās L formas gaismas joslas jaunākais dizains ir izteiksmīgāks, kamēr pagrieziena rādītāji un atpakaļgaitas lukturi ir neuzkrītošāki, kad nav izgaismoti.

Zemais dzinēja pārsegs, durvju moldingi, kas ir vienā līmenī ar virsbūvi, aizmugurējā jumta spoileris un precīzs lukturu bloku dizains uzlabo virsbūves aerodinamiku un veicina LBX efektivitāti, stabilitāti un atsaucību. Virsbūves krāsu izvēle ietver spilgtus toņus un Lexus dziļi mirdzošu “sonic” apdari. LBX versijām Emotion un Cool ir pieejams divtoņu krāsojums, apvienojot jebkuru krāsu opciju ar kontrastējošu melnu jumtu.

ĒRTA MULTIVIDE UN PREMIUM KLASES INFORMĀCIJA UN IZKLAIDE

LBX ir aprīkots ar jaunāko sistēmu Lexus Link Connect, ko darbina 9,8 collu skārienekrāns.

Sistēma nodrošina mākoņa navigāciju, optimizējot brauciena plānošanu ar reāllaika informāciju par satiksmi un kavējumiem. Papildu ērtības nodrošina iebūvētais palīgs “Hey Lexus”, kas reaģē gan uz vadītāja, gan priekšējā pasažiera balss komandām.

Viedtālruņa integrācija ir iespējota, izmantojot Apple CarPlay bezvadu vai vadu savienojumus vai Android Auto vadu savienojumu. Papildu ērtības nodrošina papildaprīkojumā pieejamā digitālā atslēga. Tā ir savietojama gan ar Apple, gan Android viedtālruņiem, ļaujot īpašniekiem izmantot viedtālruni, lai atbloķētu un iedarbinātu automobili. Tālrunis nav jāizņem no kabatas vai somas; pietiek ar to, ka tas tev ir līdzi. Digitālo atslēgu var arī kopīgot ar citiem, kam ir jāpiekļūst automobilim vai tas jālieto.

Tāpat kā citi jaunākie Lexus modeļi LBX nodrošina ērtus bezvadu programmatūras atjauninājumus savām multivides un drošības sistēmām, lai īpašnieki varētu saņemt uzlabojumus bez vajadzības doties uz Lexus darbnīcu.

Mark Levinson, Lexus ekskluzīvais audio partneris, ir izstrādājis automobilim papildu premium klases sistēmu ar 13 optimāli novietotiem skaļruņiem. Tie ietver aizmugurējās durvīs iebūvētu zemfrekvences skaļruni, kas ļauj neaizņemt papildu vietu bagāžas nodalījumā.

PIEVIENOJIES LBX PIEREDZEI

Atklāj personalizētu saturu un pieredzi, pievienojoties LBX pieredzei. Noskaidro, kurš LBX stils tev piestāv vislabāk, aizpildot stila atlases testu, virtuāli apskati auto, izmantojot 360 pieredzi, gūsti iedvesmu no citiem autovadītājiem un daudz ko citu.

APSKATI JAUNOS STILUS

Īstenojot Lexus vīziju padarīt greznību personīgu katram vadītājam, izvēlies kādu no piecām unikālām versijām, kas pieejamas pilnīgi jaunajā Lexus LBX. Katra no tām ir rūpīgi izstrādāta, lai radītu individuālu estētiku un automobili, kas ir autentisks un tikai tavs. Tava pārsteidzošā ikdiena sākas ar tevi.

ESI PIRMAIS(-Ā), KAS UZZINA JAUNĀKO PAR LBX

Pieraksties jaunumu saņemšanai par LBX, lai uzzinātu jaunāko par LBX, notikumiem un funkcijām agrāk nekā citi.

Pieraksties

 

CENU LAPA