Kārļa Ulmaņa gatve 125b +371 67 004 000

PIETEIKTIES SERVISAM


Plānotie darbi/pakalpojumi Tehniskā apkope Riepu maiņa Virsbūves remonts Serviss ceļojuma laikā Citi darbi Vai piedāvāt Jums nomas automobili servisa laikā par īpašu cenu?
Ar Privātuma politiku iepazinos

PIETEIKTIES testa braucienamAr Privātuma politiku iepazinos

Nosūtīt ziņojumuAr Privātuma politiku iepazinos

RX 450hL

Lexus ir izdevies veiksmīgi izstrādāt savu pirmo RX luksusa SUV septiņu sēdvietu versiju – jauno Lexus RX L.

NO71 660 €

Lexus RX L

Dažkārt ir vajadzīgas tikai sīkas izmaiņas, lai radītu lielu atšķirību.

Tieši tā Lexus ir izdevies veiksmīgi izstrādāt savu pirmo RX luksusa SUV septiņu sēdvietu versiju – jauno Lexus RX L. No pirmā acu skatiena uzreiz ir skaidrs, ka tas ir RX ar savu intriģējoši eleganto un iespaidīgo stilu, kas to padara par vienu no klasē labākajiem modeļiem. Dizaineri bija vienisprātis, ka RX atšķirīgais kupejai līdzīgais profils ir jāsaglabā.

Ieskatieties ciešāk un Jūs ievērosiet, ka RX L ir ne tikai garāks, bet arī bagāžas durvju leņķis ir nedaudz asāks. Šis smalkais uzlabojums ir ļāvis trešajā sēdvietu rindā sēdošajiem iegūt ērtu telpu virs galvas. Atveriet durvis, un Jūs redzēsiet, cik prasmīgs ir Lexus izstrādātais trešās sēdrindas risinājums, kuru piedevām var viegli pielāgot, ja Jums ir nepieciešams vairāk vietas bagāžai. Paceliet sēdekļus vai nolokiet vienu vai abus grīdas līmenī: tik vien kā nospiest pogu.

GALERIJA

Cenas

Cenas jaunajām automašīnām
Dzinējs Komplektācija Cena
3,5 V6 Lexus Hybrid Drive Executive 71 600 EUR
3,5 V6 Lexus Hybrid Drive Executive + 12,3" Navigācijas sistēma 74 800 EUR
3,5 V6 Lexus Hybrid Drive Executive + 12,3" Navigācijas sistēma + Head-Up displejs + Aklo zonu monitors ar brīdinājumu par aizmugurē šķērsojošiem transportlīdzekļiem 76 900 EUR
3,5 V6 Lexus Hybrid Drive Executive + 12,3" Navigācijas sistēma + Head Up desplejs + Aklo zonu monitors ar brīdinājumu par aizmugurē šķērsojošiem transportlīdzekļiem + Lūka 78 100 EUR
3,5 V6 Lexus Hybrid Drive Luxury 83 800 EUR
3,5 V6 Lexus Hybrid Drive Luxury + Lūka 85 000 EUR
3,5 V6 Lexus Hybrid Drive Luxury + Lūka + Koka stūre 85 450 EUR
piesakies testa braucienam