fbpx
Kārļa Ulmaņa gatve 125b +371 67 004 000

CT 200h

Izmēģiniet pasaulē pirmo pilnā hibrīda luksusa kompaktauto, kas pieejams arī kā dinamiskais F Sport modelis.

NO29 400 €

IEPAZĪSTIETIES AR CT

Mūsu 2018. gadam atjauninātais piecu durvju kompaktauto apvieno izsmalcinātu pilsētas izskatu ar unikālo Lexus meistarību un mūsu vismodernākajām tehnoloģijām. Izbaudiet ekskluzīvu greznību, pateicoties izsmalcinātajai ādas apdarei, skaisti nopulētajiem koka ielaidumiem un nevainojamajam krāsojumam.

CT 200h nodrošina izcilu braukšanas komfortu un efektīvu hibrīda sniegumu. Izmantojot gandrīz pilnībā nedzirdamo EV (elektriskā automobiļa) režīmu, modelis neizmanto degvielu, nerada izmešus un, tā kā tas ir Lexus pašuzlādes hibrīds, tam nekad nav nepieciešama atkārtota uzlāde, pieslēdzot pie uzlādes stacijas.

GALERIJA

APRĪKOJUMS

Eco Comfort Sport F SPORT Executive
EKSTERJERS
Haizivs spuras tipa antena
Logu tīrītāji ar lietus sensoru
Vārpstveida restes dizains, aerodinamisks priekšējais buferis
Gaismas diožu (LED) dienas gaitas lukturi, aizmugures kombinētie lukturi
Elektriski nolokāmi, apsildāmi sānu spoguļi
Automātiski nolokāmi sānu spoguļi ar atmiņas funkciju, elektrohromatiski, automātiski aptumšojoši, apsildāmi
LED priekšējie miglas lukturi
LED priekšējie miglas lukturi, F SPORT dizains
Bi-LED lukturi, lukturu mazgātāji
Halogēnie tuvo gaismu lukturi
Priekšējie un aizmugurējie parkošanās sensori
Tonēti stikli
Aizmugures kombinētie LED lukturi
Aizmugurējais spoileris
F SPORT dizaina aizmugurējais spoileris
Smart Entry sistēma
Tonēts stikls, kas aiztur UV starus un siltumu
Elektriskā jumta lūka
SALONA KOMFORTS UN APRĪKOJUMS
3 spieķu manuāli regulejama ādas stūre
3 spieķu perforētas ādas stūre ar F SPORT emblēmu
Elektriski regulējami logi priekšā un aizmugurē
Divzonu klimata kontrole
Iekāpšanas apgaismojums
Iedarbināšanas poga
Atsevišķi nolokāmi aizmugures sēdekļi (60:40)
Mērinstrumentu paneļa ielaidumi, Black
Paneļa apdares elementi, metal film
Auduma salona apdare
Ādas salona apdare
F-SPORT auduma/Taharas ādas salona apdare
F SPORT ādas salona apdare
Manuāli regulējami priekšējie sēdekļi
Elektriski regulējami priekšējie sēdekļi
Apsildāmi priekšējie sēdekļi
Atmiņas pozīcijas vadītāja sēdeklim
Alumīnija sliekšņu uzlikas
Melna griestu apdare
Perforētas alumīnija pedāļu uzlikas
Sintētisks/auduma durvju apdares ornaments
Digitālais pulkstenis
Analogais pulkstenis ar FPS laika regulēšanu
RIEPAS UN DISKI
15” vieglmetāla diski, riepas 195/65 R15
16” vieglmetāla diski, tumši pelēki, riepas 205/55/R16
17” vieglmetāla diski, F SPORT dizains, riepas 215/45/R17
17” tonēti vieglmetāla diski, Dark Premium Metallic, riepas 215/45/R17
ADAPTĪVĀ DROŠĪBA UN BRAUKŠANAS DINAMIKA
Ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma (TSR)
Adaptīvā kruīza kontrole ( ACC)
Pirmssadursmes drošības sistēma ar gājēju atpazīšanu ( PCS)
Automātisko tālo gaismu funkcija (AHB)
Līniju šķērsošanas brīdinājuma sistēma ( LDA + LKA)
Braukšanas režīma selektors (ECO/NORMAL/SPORT)
EV režīms
Palīgsistēma braukšanas uzsākšanai kāpumā (HAC)
Bremžu, stabilitātes, stūrēšanas un pretbuksēšanas sistēmas (ABS/BAS/BOS/EBD/ECB-R/EPS/TRC/VSC
PASĪVĀ DROŠĪBA
8 drošības spilveni
Priekšējā pasažiera drošības spilvena atslēgšanas slēdzis
ISOFIX stiprinājumi aizmugures sānu sēdekļiem
Priekšējie sēdekļi ar aizsardzību pret kakla skriemeļu traumām (WIL) un aktīvajiem galvas balstiem
AIZSARDZĪBA
Automātiskā durvju bloķēšana
Pretzagļu sistēma (imobilaizers, ielaušanās sensors, slīpuma sensors, signalizācija)
AUDIO, KOMUNIKĀCIJA UN INFORMĀCIJA
Krāsains 4,2” TFT daudzfunkcionālais ekrāns
7” Lexus Media displejs
10,3” krāsu Media displejs
6-skaļruņu Premium audio sistēma
10 skaļruņu Premium audio sistēma
13 skaļruņu Mark Levinson® Premium Surround audiosistēma
Digitālais pulkstenis ar GPS laika regulēšanu
Bluetooth audio un mobilā telefona savietojamība
Digitālā audiopārraide (DAB)
Lexus Premium navigācijas sistēma
Remote Touch tālvadība
AUX un USB pieslēgvietas

Iezīmes

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

ATSLĀBINIETIES VIENMĒRĪGAJĀ UN IZSMALCINĀTAJĀ KOMPAKTAUTO, IZMANTOJOT BRAUKŠANAS REŽĪMU SELEKTORU, KAS NOREGULĒ AUTOMOBILI ATBILSTOŠI JŪSU GARASTĀVOKLIM.

Braucot jaunajā CT 200h, Jūs izjutīsiet īstu saplūsmi ar automobili, kas ir izcili līdzsvarots un vienmērīgs. Tas ir precīzs un stabils, jo sevišķi pagriezienos, pateicoties izturīgajai šasijai, kas būvēta, izmantojot revolucionāru līmēšanas tehnoloģiju, vieglajām alumīnija detaļām un elektriskajam stūres pastiprinātājam. Dubultsviru aizmugurējā piekare nodrošina izcilu stabilitāti uz ceļa un komfortablu braucienu. Izmantojot braukšanas režīmu selektoru, kas ērti novietots viduskonsolē, Jūs varat izvēlēties ECO režīmu maksimālai efektivitātei, NORMAL režīmu ikdienas braucienu komfortam vai SPORT režīmu dinamiskai atsaucībai. Vai nospiediet EV pogu, lai jauno CT 200h izbaudītu elektriskā automobiļa režīmā.

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

AR GREZNIEM ĀDAS SĒDEKĻIEM PIEEJAMAIS JAUNAIS CT 200h DĀVĀ UNIKĀLU KOMFORTU VISIEM, KAS ATRODAS TĀ SALONĀ.

Mūsu godalgotajā Kjušu ražotnē būvētais jaunais CT 200h no jauna definē konstrukcijas kvalitāti šajā luksusa kompaktauto segmentā. Grezni apdarinātie priekšējie sēdekļi sniedz izcilu atbalstu no sāniem, izbraucot pagriezienus, un ilgstošu atpūtu garu braucienu laikā. Viss, kam Jūs pieskaraties, liecina par automobiļa kvalitāti – sākot no ādas stūres līdz pat mīkstajai ādas apdarei, kas kontrastē ar izsmalcināti veidotajām metāla detaļām. CT iespaidīgais klusums daļēji ir sasniegts, pateicoties vispusīgai skaņas izolācijai, kuras materiālu lielākā daļa ir ekoloģiskas izcelsmes. Jūsu komfortam elektroniskā klimata kontrole piedāvā precīzu temperatūras iestatīšanu, bet salona gaiss tiek filtrēts, lai attīrītu to no putekšņiem un putekļiem.

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

JAUNAIS CT 200h STANDARTA APRĪKOJUMĀ PIEDĀVĀ 5 ZVAIGŽŅU EURO NCAP AIZSARDZĪBU, BET PIRMSSADURSMES DROŠĪBAS SISTĒMA NOSAKA PRIEKŠĀ ESOŠĀS BRIESMAS.

Ar automobiļa stabilitātes kontroles sistēmu, vilces kontroles sistēmu un bremzēšanas palīgsistēmu aprīkotais jaunais CT 200h ir konstruēts, lai izvairītos no briesmām. Papildaprīkojumā pieejamā pirmssadursmes drošības sistēma izmanto milimetru viļņu radaru, lai noteiktu priekšā esošos draudus, un var pat aktivizēt bremzes, ja nepieciešams. Ja sadursme tomēr notiek, Jūs aizsargās neticami izturīgs pasažieru drošības karkass, kurā plaši izmantots augstas stiepes izturības tērauds. Lai drošība būtu vēl pilnīgāka, CT 200h ir aprīkots ar kakla skriemeļu traumas samazinošas koncepcijas priekšējiem sēdekļiem un astoņiem drošības spilveniem standarta aprīkojumā.

KONTROLMĒRINSTRUMENTU PANELIS UN VIDUSKONSOLE

Priekšējā viduskonsole ir ergonomiski veidota, lai vadītājs varētu intuitīvi rīkoties ar pārnesumu sviru un braukšanas režīmu selektoru, bet audio un klimata kontroles sistēmas var kontrolēt no abiem priekšējiem sēdekļiem.

SPORTA STŪRE

LFA iedvesmotā 3 spieķu ādas stūre ar ergonomiskām pirkstu atpūtināšanas vietām ļauj stūrēt CT ārkārtīgi precīzi. Jūs varat kontrolēt audio, tālruņa, balss komandu funkcijas, daudzfunkcionālo displeju un, ja uzstādīta, adaptīvo kruīza kontroli, nenoņemot rokas no stūres.

DINAMISKI MĒRINSTRUMENTI

Skaidrajiem, baltajiem mērinstrumentiem ir izmantota Optitron pretapžilbināšanas tehnoloģija, lai tie būtu vieglāk nolasāmi, bet fona apgaismojums pārslēdzas no zila uz sarkanu, tiklīdz izvēlaties SPORT režīmu. Daudzfunkcionālo displeju var aizstāt ar krāsaino 4,2 collu TFT versiju. Papildus automobiļa datiem tas attēlo arī multivides saturu, piemēram, dziesmu nosaukumus, navigācijas norādes vai, ja pieslēgts Jūsu viedtālrunis, arī zvanītāja vārdu, fotogrāfiju un tālruņa numuru.

LEXUS HYBRID DRIVE

2004. gadā Lexus kļuva par pirmo augstākās klases autoražotāju, kas pilnveidoja pilnā hibrīda tehnoloģiju. Kopš tā laika ir pārdoti vairāk nekā 500 000 Lexus hibrīda modeļu. Mūsu jaunais CT 200h dāvā pārsteidzoši vienmērīgu dinamiku un zemas CO2 emisijas – sākot no tikai 82 g/km. Tas tiek panākts, saskaņoti apvienojot superefektīvo 1,8 litru benzīna dzinēju, augstas jaudas elektromotoru, kompaktu akumulatoru, vienmērīgu hibrīda transmisiju un jaudas kontroles bloku.

UZSĀKOT BRAUKŠANU

Uzsākot braukšanu, elektromotors darbina CT 200h līdz 45 km/h tikai ar elektrisko jaudu, ko nodrošina hibrīda akumulators. Šajā laikā automobilis brauc gandrīz pilnīgi bez skaņas, neizmanto degvielu un nerada emisijas.

PILNS PAĀTRINĀJUMS

Paātrinieties ar pilnu jaudu, un 82 DIN ZS elektromotors acumirklī papildinās 1,8 litru benzīna dzinēju. Tas nodrošina jaudas pieplūdumu lineāra paātrinājuma veikšanai tieši tajā brīdī, kad jums tas ir nepieciešams.

NORMĀLOS BRAUKŠANAS APSTĀKĻOS

Braucot virs 45 km/h, pieslēdzas modernais benzīna dzinējs, kas darbojas gandrīz pilnīgi bez skaņas, bet nepieciešamības gadījumā joprojām saņem palīdzību no elektromotora. Gandrīz perfekti līdzsvarojot abus jaudas avotus, CT 200h sniedz izcilu braukšanas komfortu – kopā ar zemākām emisijām un degvielas patēriņu.

ĀTRUMA SAMAZINĀŠANA, APSTĀŠANĀS, BREMZĒŠANA

Samazinot ātrumu vai apturot automobili, benzīna dzinējs tiek izslēgts, samazinot emisijas līdz nullei. Bremzējiet vai noņemiet kāju no akseleratora, un reģeneratīvā bremzēšana uztvers kinētisko enerģiju, kas citos automobiļos tiek zaudēta. Tā pārvērš šo enerģiju elektriskajā enerģijā, lai uzglabātu hibrīda akumulatorā – tas ir viens no iemesliem, kādēļ Jums nekad nebūs jālādē Lexus Hybrid Drive.

PASAŽIERU UN GĀJĒJU AIZSARDZĪBA

Vēl labākai aizsardzībai CT 200h ir ļoti izturīgs pasažieru karkass. Automobiļa galvenie statņi ir īpaši pastiprināti, un viscaur automobilī stratēģiski izmantots augstas stiepes izturības tērauds. Triecienu zonas priekšā un aizmugurē absorbē sadursmes enerģiju, arī stūres statnis, kas konstruēts tā, lai trieciena brīdī sadalītos.

ASTOŅI DROŠĪBAS SPILVENI

CT 200h ir aprīkots ar astoņiem drošības spilveniem un priekšējo sēdekļu drošības jostu nospriegotājiem. Sadursmes brīdī trieciena intensitātes sensori pēc vajadzības aktivizē divpakāpju vadītāja/pasažiera drošības spilvenus un sānu drošības spilvenus. Priekšā sēdošos sargā arī ceļgalu drošības spilveni, bet aizkarveida drošības spilveni pasargā no sāniem visā sānu logu garumā.

DIVKAMERU PASAŽIERA DROŠĪBAS SPILVENS

Drošības testi liecina, ka priekšā sēdošais pasažieris virzās tālāk uz priekšu nekā vadītājs, līdz ietriecas priekšējā drošības spilvenā. Lai droši „uztvertu“ pasažieri sadursmes brīdī, automobilis aprīkots ar inovatīvu divkameru priekšējo drošības spilvenu.

KAKLA SKRIEMEĻU TRAUMU MAZINĀŠANAS KONCEPCIJAS SĒDEKĻI

Priekšējo sēdekļu un galvas balstu konstrukcija samazina kakla skriemeļu traumu risku, ko izraisa kakla kustība aizmugurējas sadursmes laikā. Pastiprinātie sānu rāmji ļauj ķermenim iegrimt sēdekļa atzveltnē, bet uz priekšu vērstais galvas balsts atbalsta galvu vēl efektīvāk.

GĀJĒJU AIZSARDZĪBA

CT 200h pārsegs ir optimizēts, lai nodrošinātu labāku enerģijas absorbēšanu, saduroties ar gājēju. Turklāt arī vējstikla tīrītāja zona ir konstruēta tā, lai palīdzētu samazināt gājējam nodarītos ievainojumus.

REMOTE TOUCH

Mūsu godalgotā Remote Touch tehnoloģija ir mainījusi veidu, kādā Jūs mijiedarbojaties ar automobiļa neskaitāmajām modernajām sistēmām. Dabiski un ērti novietota uz viduskonsoles starp abiem priekšējiem sēdekļiem, tā darbojas kā datora pele, ļaujot Jums rīkoties ar izvēlnēm, kas attēlotas uz pilnkrāsu displeja ar dalīto ekrānu funkciju. Tas nozīmē, ka acu kustības un nevajadzīga uzmanības novēršana ir samazināta līdz minimumam, ļaujot Jums koncentrēties uz priekšā esošo ceļu.

Ar Remote Touch Jūs varat kontrolēt automobiļa izklaides sistēmu, pārvaldīt klimata kontroli un pat vadīt moderno satelīta navigācijas sistēmu. Jūs vadāt kursoru, un vairs nav nepieciešams pārslēgt izvēlnes, jo iebūvētā haptiskā tehnoloģija maigi pievelk kursoru tuvāk ikonām, atvieglojot navigāciju pa ekrānu. Šo sensorās reakcijas spēku var arī individuāli pielāgot. Tā ir vienkārši, intuitīvi un ļoti viegli darbināma.

CT 200h septiņu collu pilnkrāsu displejs ar dalīto ekrānu funkciju ir novietots paneļa vidū vadītāja redzeslokā – apvienojot to ar intuitīvo Remote Touch peli, tas samazina vadītāja uzmanības novēršanu, pārvaldot CT 200h modernās sistēmas.

DINAMISKĀ VADĪBA

VILCES KONTROLES SISTĒMA

Vilces kontroles sistēma uzlabo CT 200h saķeres spējas ar ceļa virsmu, jo sevišķi uzsākot braukšanu vai paātrinoties uz nelīdzenas vai slidenas virsmas. Brīdī, kad tiek konstatēts izbuksēšanas risks, tiek veikta korektīva darbība, kas uztur saķeri.

AUTOMOBIĻA STABILITĀTES KONTROLES SISTĒMA

Automobiļa stabilitātes kontroles sistēma palīdz novērst kontroles pār automobili zaudēšanu, it īpaši strauji izbraucot līkumus vai kad automobilis sāk slīdēt. Selektīvi iedarbinot bremzes un/vai samazinot jaudu, tiek samazināts automobiļa ātrums un uzlabota stabilitāte.

ELEKTRONISKĀ BREMZĒŠANAS SPĒKA SADALE / BREMZĒŠANAS PALĪGSISTĒMA

Elektroniskā bremzēšanas spēka sadale strādā kopā ar ABS, lai nodrošinātu optimālu bremzēšanas spēku katram ritenim atbilstoši ceļa apstākļiem. Bremzēšanas palīgsistēma talkā nāk ārkārtas bremzēšanas laikā un, ja nepieciešams, automātiski palielina bremzēšanas spēku.

PALĪGSISTĒMA BRAUKŠANAS UZSĀKŠANAI KĀPUMĀ

Palīgsistēma braukšanas uzsākšanai kāpumā uztur bremžu spiedienu, lai palīdzētu novērst CT 200h ripošanu atpakaļgaitā, uzsākot braukšanu pret kalnu. Turklāt palīgsistēma braukšanas uzsākšanai kāpumā arī samazina riteņu spolēšanu uz slidenām nogāzēm.

PIRMSSADURSMES DROŠĪBAS SISTĒMA

Pirmssadursmes sistēma izmanto milimetru viļņu radaru un borta datoru, lai aprēķinātu sadursmes risku. Ja risks ir augsts, tā brīdina vadītāju, izmantojot skaņas un vizuālus brīdinājumus, kā arī palielina bremžu spiedienu. Ja sadursme ir neizbēgama, pirmssadursmes drošības sistēma aktivizē bremzes un nospriego priekšējās drošības jostas.

MARK LEVINSON® AUDIO

Jauno CT 200h var izvēlēties ar apbrīnojamo Mark Levinson® Premium Surround audiosistēmu ar 13 skaļruņiem. Mark Levinson tiek uzstādīta tikai Lexus automobiļiem un lietpratējiem nozīmē izcilu skaņas atskaņošanas tehnoloģiju. Katrs pēc pasūtījuma izgatavotās sistēmas skaļrunis ir konstruēts, lai precīzi atbilstu salona akustiskajām īpašībām. Dāvājot 7,1 kanālu digitālo telpisko skaņu, šī sistēma dāvā patiesu mājas kinozāles cienīgu baudījumu, klausoties mūziku vai – automobilim stāvot uz vietas – skatoties DVD vai video, izmantojot VTR kabeli.

Mark Levinson ir viens no pieprasītākajiem ekskluzīvā audio aprīkojuma ražotājiem pasaulē. Kopš 1972. gada viņu reputācija tīrskanīgas mūzikas reprodukcijā ir leģendāra, tāpat kā to skaņas sistēmu pārdabiskā spēja atskaņot vissīkākās audio nianses, oriģinālajam izpildījumam neko nemainot un neatņemot. Marks Levinsons pats uzbūvēja koncertu iekārtu, kas tika izmantota Vudstokā 1969. gadā, un kopš tā laika viņam ir tas gods būt par ekskluzīvās audio industrijas dibinātāju.

Par spīti daudzu luksusa automobiļu ražotāju mēģinājumiem, mēs esam vienīgie, kas var lepoties ar Mark Levinson izcili kvalitatīvo aprīkojumu. Tā kā Lexus automobiļi tiek zinātniski konstruēti, lai nodrošinātu ārkārtīgi izsmalcinātu un klusu braucienu, tie sniedz perfektas akustiskās iespējas baudīt dzīvā koncerta pieredzi automobilī. Mark Levinson sistēma katrā Lexus modelī ir līdz pēdējam sīkumam optimizēta, skaļruņu izvietojums un skaņojums pielāgots, lai atbilstu to unikālajai akustiskajai videi.

BRAUKŠANAS REŽĪMU IZVĒLE

Jaunais CT 200h piedāvā četrus atšķirīgus braukšanas režīmus – četras atšķirīgas braukšanas pieredzes, ko var izvēlēties atkarībā no braukšanas apstākļiem vai pat Jūsu garastāvokļa – no mierīgi atbrīvota līdz dinamiskam un sportiskam. Elektriskajā režīmā (EV) CT jaudu nodrošina tikai elektromotors, neradot CO2 vai NOx izmešus, nepatērējot benzīnu un braucot gandrīz pilnīgi bez skaņas. Ja izvēlēsieties ekoloģisko režīmu (Eco), dzinēja jauda un pārnesuma izvēle tiks saskaņotas, bet gaisa kondicionēšanas sistēma un sēdekļu apsilde tiks inteliģenti pārvaldītas, lai optimizētu degvielas efektivitāti. Normālais režīms (Normal) ir lielisks ikdienas braucieniem.

Izvēlieties sporta režīmu (Sport), un automobilis pielāgos droseli daudz straujākam paātrinājumam, kā arī dažādās automobiļa sistēmas – stūres, vilces un stabilitātes kontroles sistēmas – daudz dinamiskākam braucienam. Arī instrumentu paneļa apgaismojums mainīsies no nomierinoši zila uz sportiski sarkanu, bet ekometrs pārvērtīsies par tahometru, lai parādītu dzinēja apgriezienus.

ADAPTĪVĀ KRUĪZA KONTROLE

Izmantojot pirmssadursmes drošības sistēmas radaru, adaptīvā kruīza kontrole (ACC) ievēro iestatīto attālumu starp CT 200h un priekšā braucošo automobili arī tad, ja automobilis maina ātrumu. Kad ceļš priekšā ir tukšs, ACC automātiski atjauno iepriekš noteikto kruīza ātrumu.

SALONA KOMFORTS

Jaunais CT 200h apveltīts ar plašu salonu, kas slavens ar Lexus leģendāro izsmalcinātību un apbrīnojamo kvalitāti. Vadītāja pozīcija ir sportiska un fokusēta, un priekšējie sēdekļi dāvā lielisku komfortu un atbalstu no sāniem.

Jaunajā CT 200h kvalitāte manāma it visur: izmeklēti apdarināta āda, brīnišķīga raksta koka ielaidumi no ilgtspējīgām plantācijām, nevainojams krāsojums, kas mirdz spožāk un ilgstošāk par jebkura cita kompaktauto krāsojumu (mēs to pārklājam ar to pašu pašatjaunojošo krāsu, kas tiek izmantota mūsu LS sedanu flagmanim). Būvēšanu veic prasmīgu speciālistu komandas, kuru darbu pārrauga Takumi meistari, kas pārliecinās, ka ikviens CT atbilst mūsu godalgotajiem standartiem. Pašās beigās tiek pārbaudīta visu automobiļu vienmērīgā un klusā darbība, un noslēgumā tiek veikts 30 km testa brauciens.

ŠASIJA / AERODINAMIKA

CT 200h ir ticis pārbaudīts un pilnveidots pasaules modernākajā braukšanas simulatorā, bet pēc tam arī sacīkšu trasē. Jaunajā modelī šasijas izturību ir vairojušas revolucionāras līmēšanas metodes. Tās kopā ar vieglo materiālu izmantošanu ir palīdzējušas radīt automobili, kas dāvā lielu braukšanas baudu un atalgo vadītāja darbības ar ārkārtīgi precīzu vadāmību.

L-FINESSE

Izstrādājot CT 200h, mūsu dizaineri izmantoja dinamisko L-finesse (L = vismodernākais) kreatīvo filozofiju. Uzmanības centrā ir izteiksmīgā, platā un zemā vārpstveida reste, kuras galos novietoti dārgakmeņiem līdzīgie LED priekšējie lukturi un dienas gaitas lukturi. Lai uzlabotu vadāmību un samazinātu vēja radīto troksni, CT 200h ir plūdlīniju profils un haizivs spuras tipa antena. Vēl lielākai stabilitātei aerodinamisko funkciju vidū ir izmantotas sērfošanas dēļa tipa spuras automobiļa apakšpusē un nelieli spārniņi pie aizmugures lukturiem un durvju statņiem.

Ja vēlaties, Jūs varat izvēlēties tādus aksesuārus kā kravas tīkli, bagāžas paliktnis, suņu aizsargtīkls un bagāžnieka paklāji, un CT 200h iespējams aprīkot arī ar velosipēdu turētāju, jumta reliņiem un bagāžnieku, kā arī luksusa klases slēpju turētājiem. Sīkāku informāciju atradīsiet aksesuāru sadaļā.

DUBULTSVIRU PIEKARE AIZMUGURĒ

Dubultsviru/garensviras aizmugurējā piekare, kas izstrādāta speciāli CT 200h, nodrošina vienmērīgu braucienu, izsmalcinātu manevrētspēju pagriezienos un izcilu stabilitāti, braucot taisnos ceļa posmos. Tās kompaktā konstrukcija, kas ir sarežģītāka nekā statņu alternatīvas, mazāk iesniedzas bagāžas nodalījuma daļā. Gan priekšā, gan aizmugurē var uzstādīt veiktspējas amortizatorus. Tie absorbē sīkās vibrācijas, uzlabo brauciena komfortu un rada daudz precīzākas stūrēšanas izjūtas.

TAPSĒJUMA UN IELAIDUMU IZVĒLE

CT 200h meistarīgi apdarināto salonu Jūs varat pielāgot savai personiskajai gaumei. Modernie un izturīgie audumi ir pieejami 5 krāsās, no kurām 3 ir atjauninātas speciāli CT. Auduma apdare ietilpst Eco un Comfort aprīkojuma līmeņu standarta aprīkojumā, un to papildina ielaidumi Storm Black krāsā.

F SPORT modelim standarta aprīkojumā tiek piedāvāta ekskluzīvā auduma/Tahara apdare 3 krāsās un Silver krāsas metāliski ielaidumi. Ja izvēlēsieties F SPORT ādas versiju, tiks piedāvāta Galaxy Black un mūsu Dark Rose krāsu gamma, kā arī iespēja izvēlēties oglekļa šķiedras ielaidumu komplektu.

Elegantais ādas polsterējums ir Executive aprīkojuma līmeņa standarta aprīkojumā, Techno Black ielaidumiem dāvājot izsmalcinātu pēdējo niansi. Ādas apdare ir pieejama trīs klasisku krāsu izvēlē, un to ir iespējams pasūtīt arī uzlabojumu komplekta ietvaros Comfort aprīkojuma līmenī.

Ja dodat priekšroku skaistas tekstūras koka ielaidumiem, varat izvēlēties starp tradicionālo Ash Burl, ar rokām apdarināto Shimamoku vai dabīgo Tropical Bamboo apdari. Visas mūsu koka apdares nāk no ilgtspējīgām plantācijām.

VADOŠIE MULTIMEDIJI

Iegādājoties jauno CT 200h Jums paveras iespēja izbaudīt jaunākās multimediju tehnoloģijas. Tehnoloģiju klāstā ir Lexus Premium navigācija ar savienotiem pakalpojumiem, piemēram, Google Street View® un ekoloģiskā maršruta aprēķināšanas iespēja.

LEXUS PREMIUM NAVIGĀCIJA

Jaunais CT 200h ir pieejams ar jaunāko Lexus Premium Navigation sistēmu ar eleganto 7 collu ekrānu, ko var darbināt no Remote Touch vai ar balss komandām. Sistēma piedāvā krāsainas 3D grafikas un daudz kartēšanas iespēju, bet, kad automobilis novietots stāvvietā, tā spēj pat ģenerēt QR kodu skenēšanai ar viedtālruni. Kods palīdzēs Jums sasniegt galamērķi, ejot ar kājām. Multimediju sistēma piedāvā arī tādus pakalpojumus kā meklēšana tiešsaistē, Google Street View®, Panoramio® un pat nolasa saņemtos teksta paziņojumus. Papildu ērtībām Jūs varat pārsūtīt maršrutu no mobilās ierīces uz CT 200h navigācijas sistēmu.

LEXUS NAVIGĀCIJA

CT 200h var aprīkot ar Lexus Navigation sistēmu. Tā tiek attēlota uz centrālā Lexus mediju displeja un ir ātra, lietotājam draudzīga, kā arī sniedz plašas maršruta izstrādāšanas iespējas.

LEXUS MEDIJU DISPLEJS

Jauno CT 200h ir iespējams pasūtīt ar Lexus mediju displeju, kura 7 collu ekrāns tiek kontrolēts ar ripslēdzi. Uz tā iespējams regulēt audio un klimata iestatījumus vai vērot enerģijas monitoru. Savietojamus viedtālruņus iespējams saslēgt, lai noteiktas funkcijas varētu aplūkot un kontrolēt no viedtālruņa.

STĀVVIETĀ NOVIETOŠANAS PALĪGSISTĒMAS MONITORS

Ieslēdziet atpakaļgaitu, un skats automobiļa aizmugurē tiks attēlots uz Lexus mediju displeja. Ja esat izvēlējušies uzlaboto Lexus Premium Navigation sistēmu, uz ekrāna tiek attēlotas braukšanas norādes, lai atvieglotu automobiļa novietošanu stāvvietā.

Aksesuāri

 • LEXUS STĀVVIETĀ NOVIETOŠANAS SISTĒMA, SENSORI AIZMUGURĒ

  Sistēmu veido aizmugures buferī izvietoti ultraskaņas sensori, kas ir savienoti ar automobiļa iekšpusē esošām brīdinājuma signālierīcēm. Jo vairāk automobilis pietuvojas šķērslim, jo biežāk skan brīdinājuma skaņas signāls.

  442 €
 • LEXUS STĀVVIETĀ NOVIETOŠANAS SISTĒMA, SENSORI PRIEKŠĀ

  Sistēmu veido priekšējā buferī izvietoti ultraskaņas sensori, kas ir savienoti ar automobiļa iekšpusē esošām brīdinājuma signālierīcēm. Jo vairāk automobilis pietuvojas šķērslim, jo biežāk skan brīdinājuma skaņas signāls.

  479 €
 • 16" VIEGLMETĀLA DISKI FUYU, ANTRACĪTA

  Lexus vieglmetāla diski ideāli sader ar CT uzkrītošo stilu, turklāt tie sniedz papildu individualitātes pieskārienu. Ikviena dizaina detaļa ir kā unikāls inženiertehniskais meistardarbs spēkpilnam un optimālam braukšanas baudījumam.

  888 €
 • 16" VIEGLMETĀLA DISKI FUYU, SUDRABOTI

  Lexus vieglmetāla diski ideāli sader ar CT uzkrītošo stilu, turklāt tie sniedz papildu individualitātes pieskārienu. Ikviena dizaina detaļa ir kā unikāls inženiertehniskais meistardarbs spēkpilnam un optimālam braukšanas baudījumam.

  855 €
 • 17" VIEGLMETĀLA DISKI YUME, MELNI

  Lexus vieglmetāla diski ideāli sader ar CT uzkrītošo stilu, turklāt tie sniedz papildu individualitātes pieskārienu. Ikviena dizaina detaļa ir kā unikāls inženiertehniskais meistardarbs spēkpilnam un optimālam braukšanas baudījumam.

  1240 €
 • 17" VIEGLMETĀLA DISKI YUME, PEARL WHITE KRĀSA

  Lexus vieglmetāla diski ideāli sader ar CT uzkrītošo stilu, turklāt tie sniedz papildu individualitātes pieskārienu. Ikviena dizaina detaļa ir kā unikāls inženiertehniskais meistardarbs spēkpilnam un optimālam braukšanas baudījumam.

  1240 €
 • 17" VIEGLMETĀLA DISKI ZENGA, ANTRACĪTA

  Lexus vieglmetāla diski ideāli sader ar CT uzkrītošo stilu, turklāt tie sniedz papildu individualitātes pieskārienu. Ikviena dizaina detaļa ir kā unikāls inženiertehniskais meistardarbs spēkpilnam un optimālam braukšanas baudījumam.

  1197 €
 • 17" VIEGLMETĀLA DISKI ZENGA, MELNI

  Lexus vieglmetāla diski ideāli sader ar CT uzkrītošo stilu, turklāt tie sniedz papildu individualitātes pieskārienu. Ikviena dizaina detaļa ir kā unikāls inženiertehniskais meistardarbs spēkpilnam un optimālam braukšanas baudījumam.

  1197 €
 • 17" VIEGLMETĀLA DISKI ZENGA, SUDRABOTI

  Lexus vieglmetāla diski ideāli sader ar CT uzkrītošo stilu, turklāt tie sniedz papildu individualitātes pieskārienu. Ikviena dizaina detaļa ir kā unikāls inženiertehniskais meistardarbs spēkpilnam un optimālam braukšanas baudījumam.

  1162 €
 • AIZMUGURĒJĀ BUFERA AIZSARGPLĀKSNE

  Stila un praktiskuma apvienojums. Nerūsējošā tērauda plāksne pasargā bufera krāsojumu pret skrāpējumiem bagāžas iekraušanas un izkraušanas laikā.

  182 €
 • AIZMUGURĒJĀ BUFERA AIZSARGPLĒVE

  Nemanāma, bet uzticama aizsargplēve, kas pasargā aizmugurējā bufera krāsojumu no skrambām. Caurspīdīgā pašlīmējošā plēve lieliski pielāgojas bufera apveidam.

  86 €
 • BLOĶĒJOŠIE UZGRIEŽŅI

  Uzgriežņiem ir unikāla kodēta atslēga un noapaļots profils, uz kura nevar uzlikt parasto uzgriežņu atslēgu.

  56 €
 • DURVJU ROKTURU AIZSARGPLĒVE

  Precīzi nosedz satveramo roktura daļu. Caurspīdīgā plēve nodrošina uzticamu aizsardzību pret skrāpējumiem, ko var radīt cimdi, gredzeni un atslēgas.

  39 €
 • PRIEKŠĒJĀ REŽĢA APDARE
 • SPOGUĻU IETVARI, OGLEKĻA IZSKATS
  188 €
 • VĒJA DEFLEKTORI

  Kad braucat ar atvērtiem logiem, deflektoru aerodinamiskā forma rūpējas par salonā esošo personu ērtību, samazinot vēja radīto skaņu un plūsmu.

  521 €
 • LEXUS NAVIGĀCIJA
 • IZGAISMOTAS SLIEKŠŅU UZLIKAS

  Lexus sliekšņu uzlikas papildina automobiļa interjera dizainu, tajā pašā laikā pasargā durvju sliekšņu krāsojumu pret skrambām. Uz matētā alumīnija pārklājuma izceļas balts, izgaismots logo.

  773 €
 • MĒRINSTRUMENTA PANEĻA IELAIDUMI, DARK BROWN ASH BURL
  217 €
 • MĒRINSTRUMENTA PANEĻA IELAIDUMI, MELNS UN PELĒKS SHIMAMOKU
  271 €
 • MĒRINSTRUMENTA PANEĻA IELAIDUMI, METĀLISKA PLĒVE
  217 €
 • MĒRINSTRUMENTA PANEĻA IELAIDUMI, TECHNO BLACK
  217 €
 • MĒRINSTRUMENTA PANEĻA IELAIDUMI, TROPICAL BAMBOO
  217 €
 • MĒRINSTRUMENTA PANEĻA IELAIDUMU KOMPLEKTS, OGLEKĻA ŠĶIEDRA
  351 €
 • BAGĀŽNIEKA IELIKTNIS AUTOMOBIĻIEM AR SABVŪFERI

  Izgatavots no ļoti izturīgas, lokanas plastmasas ar neslīdošu virsmu un paceltām malām. Pasargā bagāžnieka pārklājumu no dubļiem, netīrumiem, smiltīm un šķidrumiem.

  114 €
 • BAGĀŽNIEKA IELIKTNIS AUTOMOBIĻIEM BEZ SABVŪFERA

  Izgatavots no ļoti izturīgas, lokanas plastmasas ar neslīdošu virsmu un paceltām malām. Pasargā bagāžnieka pārklājumu no dubļiem, netīrumiem, smiltīm un šķidrumiem.

  114 €
 • GUMIJAS PAKLĀJIŅI

  Maksimāla automobiļa salona pārklājuma aizsardzība pret dubļiem, netīrumiem, smiltīm un putekļiem. Vadītāja puses paklājiņam ir stiprinājumi, kas notur paklājiņu vietā.

  102 €
 • HORIZONTĀLS KRAVAS TĪKLS

  Trokšņi, kas rodas, bagāžai pārvietojoties bagāžniekā, var traucēt un apdraudēt braukšanas drošību. Horizontālais tīkls ir ērts risinājums bagāžas nostiprināšanai.

  81 €
 • TEKSTILA PAKLĀJIŅI

  Greznie automobiļa paklājiņi ir izgatavoti no velūra, uzlabojot Jūsu automobiļa paklājiņu skaņas absorbēšanas spēju. Vadītāja puses paklājiņam ir stiprinājumi, kas novērš paklājiņa slīdēšanu.

  114 €
 • VERTIKĀLS KRAVAS TĪKLS

  Vienkāršs un vienlaikus pārliecinoši praktisks risinājums. Tīkls ir viegli piestiprināms pie bagāžas nodalījumā uzstādītajiem āķiem, un tam ir kabatas, kurās var ērti un kārtīgi uzglabāt nelielus priekšmetus.

  62 €
 • SALONA AIZSARDZĪBA

  Lexus salona aizsardzības formula īpaši paredzēta automobiļa sēdekļu un paklāju audumu aizsardzībai. Tas ir hipoalerģisks un rada neredzamu pārklājumu, kas ļauj viegli notīrīt izlijušus šķidrumus, netīrumus un putekļus, neatstājot traipus.

  71 €
 • VIEGLMETĀLA DISKU AIZSARDZĪBA

  Lexus ProTect silīcija bāzes pārklājums pasargā vieglmetāla virsmas pret traipiem un netīrumiem, ko izraisa bremžu putekļi, ceļa apstākļi un laikapstākļi. Lai uzturētu riteņu labo izskatu, tie vien jānomazgā kā parasti.

  45 €
 • VIRSBŪVES AIZSARDZĪBA

  Lexus ProTect palīdz uzturēt izstādes cienīgu izskatu gan ārējam krāsojumam, gan sānu logiem. Darbojoties molekulārā līmenī, tas izolē virsmas ar cietu keramikas silīcija bāzes kārtu, kas pasargā no piesārņojuma, laikapstākļu, šķīdinātāju un citu vides draudu ietekmes.

  258 €
 • LEXUS STĀVVIETĀ NOVIETOŠANAS SISTĒMA, SENSORI AIZMUGURĒ

  Sistēmu veido aizmugures buferī izvietoti ultraskaņas sensori, kas ir savienoti ar automobiļa iekšpusē esošām brīdinājuma signālierīcēm. Jo vairāk automobilis pietuvojas šķērslim, jo biežāk skan brīdinājuma skaņas signāls.

  442 €

Cenas

Cenas jaunajām automašīnām
Dzinējs Komplektācija Cena Akcijas cena
1,8 Lexus Hybrid Drive CT200h Comfort Eco 29 400 EUR
1,8 Lexus Hybrid Drive CT200h Comfort 30 500 EUR 27000 EUR
1,8 Lexus Hybrid Drive CT200h Comfort + Technology pack (LED headlamps, Smart Entry, Front & Rear Parking sensors, EC mirror) 32 450 EUR
1,8 Lexus Hybrid Drive CT200h Sport 31 700 EUR
1,8 Lexus Hybrid Drive CT200h Sport +Technology pack (LED headlamps, Smart Entry, Front & Rear Parking sensors, EC mirror) 33 650 EUR
1,8 Lexus Hybrid Drive CT200h F SPORT 34 800 EUR
1,8 Lexus Hybrid Drive CT200h F SPORT + Leather interior 36 800 EUR
1,8 Lexus Hybrid Drive CT200h F SPORT + 10,3" Navigation system + Leather interior 38 700 EUR
1,8 Lexus Hybrid Drive CT200h F SPORT S 41 000 EUR
1,8 Lexus Hybrid Drive CT200h Executive 39 400 EUR

Video

piesakies testa braucienam